Премини към съдържанието
Mediterranean

Защо българите масово мразят арабите, а харесват Тупак и Шакира?

Защо българите масово мразят арабите, а харесват Тупак и Шакира?  

5 гласували потребители

1. 1. Защо?

• защото са лицемери
    • защото не знаят, че двамата са араби
    • защото Тупак и Шакира са известни и успешни
      0
    • ти ли ще ни кажеш кого да харесваме, ма!
    • не ми пука

Препоръчан отговор

И така, защо в България всеки обича да казва колко много мрази арабите, а Тупак и Шакира се харесват на голям процент от хората? Песните им и клиповете се въртят от 20 години насам и са много популярни. Защо?

Тупак Шакур и Шакира Мебарак Рипол - и двамата полу-араби по произход

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти ***** на стереотипите. Не мразя арабите и ми е все тая за Секира и Тупак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това мисля че изчерпва напълно темата относно расизма и ксенофобията в българите:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото чичо Сам от Америка и шекелите от Израел така наредиха да бъде дресирано стадото овце.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде пак се почна.
И за протокола, Шакира ще ми свърши идеална работа за разлика от Монро.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защото така.

култура му се казва .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щяха ли въобще да са известни ако Шакира ходеше зачохлена като пингвин или пък ако песните на 2Pac бяха като тая

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не съм мразил арабите. Едни от най-добрите и най-човечните с които съм работил рамо до рамо. Винаги ще помогнат. Няма такива глупости като талибани, всичко това е пропаганда. Вече ако говорим за шибаните евреи те са дяволски изчадия.

Изпратено от моят Nokia 6.1 с помощта на Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Mediterranean написа:

И така, защо в България всеки обича да казва колко много мрази арабите

Ти не знам в коя България живееш, но тази тема е за затваряне, според мен...

Цитат

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

Нищо хубаво няма да излезе от тема, която говори за омраза към различен пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нищо хубаво няма да излезе от тема, която говори за омраза към различен пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.
Това го пубвикувай в темата за юдеизма, там има една женица дето ползва темата за да лее омраза по всички неевреи.

Изпратено от моят Nokia 6.1 с помощта на Tapatalk

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма ти и тема ли пусна?А къде забрави Фреди Меркюри и "гейовете"?Щото и него го беше сложила в списъка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Soviet Soldier
      "За" или "Против" Свети Валентин и защо? Какво е вашето мнение относно този нов за българския народ празник? 

• от Rumen Gotsev
      Здравейте, имам няколко важни въпроса относно Linux:

1. За кого е Linux? (целева група и интереси - особено програмисти и разработчици)
      2. Какво трябва да знае един потребител за Linux? (дистрибуция и графична среда)
      3. Ако човек е с професия "Графичен и Web Designer", може ли да ползва Linux Ubuntu Studio/Fedora с Gimp, Inkscape за тази област графичен и уеб дизайн?
      4. Подходящ ли е Linux за програмиране и уеб разработка? (необходими програми за уеб разработка)
      Да не пропусна други  много важни въпроси, които може всеки начинаещ си задава:
      1. Каква е основната идея на този, който е създал Linux ядрото (Linus Torvald)? Изборът на много дистрибуции може ли да обърка всеки начинаещ, ако няма определени насоки и интереси?
      2. Коя дистрибуция (разновидност е подходяща за начинаещите?
      3. Коя дистрибуция е подходяща за среднонапреднали и напреднали?
      4. Кои основни функции като sudo трябва да знае един начинаещ потребител?
      5. Защо по време на първоначална инсталация потребителят се задължава да създава потребителско име и парола, за да може да продължи инсталацията докрай?

• от devil_1
      Здравейте! Имам един въпрос. В момента учим климат на България и на всякъде се споменава, че покрай черноморското крайбрежие падат по-малко валежи, обаче никъде не се обяснява защо. Та това ми е  въпроса. Ще съм благодарен, ако някой ми обясни защо.
      Благодаря предварително!
    • от stoian32
      Пичове имам 2гб.рам ддр3 на компа и си взех допълнително още 4гб. Но когато я поставя компютъра бучи но не дава картина.Ето ми характеристиките.Дъно-ASRock G41C-GS Процесор - DualCore Intel Celeron E3400, 2600 MHz.Видео карта - Sapphire Radeon HD 6450.Захранване - OEM-ATX-400W-PFC.Хард диск - Hitachi HDS721050CLA362 ATA Device.Когато извадя допълнителната и остане само на старата ми тръгва.Когато махна старата и сложа само допълнителната 4гб. пак не ми тръгвa. Новата ми е 1333mHz както и старата и е съвместима,чисто нова от магазина веднага я пробвах и става следния проблем.Монтирах я ужасно внимателно преди това даже се консултирах в интернет как става за да не повредя нещо.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.