Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да попитам следното: имам профил в гугъл и съответно в повечето приложения влизам с него - chrome, youtube, google диск, google снимки и т.н. при влизане в профила си на лаптопа, автоматично влизам във всички приложения. Как мога да вляза само в които искам? Конкретно искам да се впиша само в профила си в ютуб.

Благодаря предварително

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм се логнал в Google с един акаунт, а в YouTube - с друг.

Какъв е всъщност проблемът?... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В профила си в ютуб съм си запазвал клипове, когато съм го ползвал на телефона и искам да ги отварям и на лаптопа.
Проблема е че не искам да се вписвам във всички приложения и главно в снимки и диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, RudeBoy написа:

В момента съм се логнал в Google с един акаунт, а в YouTube - с друг. 

Туй ще е едно от чудесата на света! :) Сигурно пердашиш по 5-6 браузъра за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, martinstefanov1 написа:

В профила си в ютуб съм си запазвал клипове, когато съм го ползвал на телефона и искам да ги отварям и на лаптопа.
Проблема е че не искам да се вписвам във всички приложения и главно в снимки и диск.

Имаш предвид клипове, запазени в плейлисти ? Или пък в Историята на гледане...

Не искаш други да ти гледат снимките в Google Снимки и файловете в Google Drive/Диск ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Freem@n написа:

Имаш предвид клипове, запазени в плейлисти ? Или пък в Историята на гледане...

Не искаш други да ти гледат снимките в Google Снимки и файловете в Google Drive/Диск ли ?

Да точно така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Mlechko написа:

Туй ще е едно от чудесата на света! :) Сигурно пердашиш по 5-6 браузъра за целта.

Двата сайта са ми отворени едновременно в Opera, не ползвам друг браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, martinstefanov1 написа:

Да точно така

Това което качваш там си е лично твое, и ако не го споделиш, то никой няма достъп. Няма как да изолираш профила си, той си е за всичките Gapps.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това което качваш там си е лично твое, и ако не го споделиш, то никой няма достъп. Няма как да изолираш профила си, той си е за всичките Gapps.
Да това го знам и разбирам. Проблема е когато някой седне на компютъра. Да знам, че има бутон изход, но винаги се забравя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая можеш да инсталираш някое разширение за блокиране на сайтове в Google Chrome : https://chrome.google.com/webstore/search/website blocker?_category=extensions

Това е по-несигурният начин, тъй като лесно се маха разширение от Chrome... Едно бързо търсене направих и не успях да открия "скрита"програма за блокиране на сайтове, но ето една : https://website-blocker.en.softonic.com/ 

Сега се сетих за файла hosts...Тук е описано за него как става: How To Block Websites On Your Windows 10 PC

Как да блокираме уеб сайт за всички браузъри

Там (в по-горният линк) също так е обяснено и за супер-опростената програмка URL Blocker ... тя доколкото разбрах просто променя hosts файла вместо теб. Само трябва след всяка промяна, да излезеш и да влезеш от WIndows акаунта си или да изключиш и включиш компютъра.

И по трите начина ще трябва да добавиш адресите https://photos.google.com и https://drive.google.com към "блокировките" ...

Също така, за още по-сигурно, едно приложение, което НЕ изисква да добавяш парола към Windows ауканута / системата ти и винаги можеш да изключиш: Matrix Screen Locker - заключва ти целия десктоп с парола, избрана от тебе... като показва анимация като от "Матрицата" ... ;-] Разбира се, може да се заобиколи с Ctrl-Alt-Delete ...  за целта обаче диспечера на задачите трябва да е зададен да се показва най-отгоре, тоест върху всички прозорци. Може да се настрои да заключва компютъра ти почти веднага след включването му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, martinstefanov1 написа:

Да това го знам и разбирам. Проблема е когато някой седне на компютъра. Да знам, че има бутон изход, но винаги се забравя emoji12.png

Правиш втори акаунт на компюртъра  -  guest account.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май стана много сложно и наистина ще е по-добре с втори акаунт.
Благодаря на всички за отговорите

Правиш втори акаунт на компюртъра  -  guest account.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.