Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да питам смартфон Xiaomi Mi A2, 4GB, 32GB, Dual SIM, Black има ли пръстов отпечатък при отключване и на камерата има ли опция боке? Благодаря предварително!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и при този Xiaomi Mi A2 ми прави впечатление, че отзад е с 2 камери. С каква цел се поставят две? Обхващат по-голям периферен диапазон или какво? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Soviet Soldier написа:

Ето и при този Xiaomi Mi A2 ми прави впечатление, че отзад е с 2 камери. С каква цел се поставят две? Обхващат по-голям периферен диапазон или какво? 

Мода... Дали има ефект за качеството на снимане не знам. Вече ще излизат и с 5 камери (Нокия 9)...

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, techmaniac написа:

Мода... Дали има ефект за качеството не знам. Вече ще излизат и с 5 камери (Нокия 9)...

Значи по-скоро маркетингов трик, от колкото реално полезна екстра. Хората са склонни да прахосват парите си за, какви ли не ненужни неща. Забелязвам голяма част от дамите отделят огромно внимание на камерите при покупка на телефон и за какво? Като се снимат "Магаре се снимало - магаре излязло" отиват да ги обработват и замазват с разни приложения , снапчатове и подобни. Крайния резултат е, че снимката става, като от VGA камера едва ли не след края на сложните обработки. :emoji_smiley-02:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Soviet Soldier написа:

Значи по-скоро маркетингов трик, от колкото реално полезна екстра. Хората са склонни да прахосват парите си за, какви ли не ненужни неща. Забелязвам голяма част от дамите отделят огромно внимание на камерите при покупка на телефон и за какво? Като се снимат "Магаре се снимало - магаре излязло" отиват да ги обработват и замазват с разни приложения , снапчатове и подобни. Крайния резултат е, че снимката става, като от VGA камера едва ли не след края на сложните обработки. :emoji_smiley-02:

Ами има и смартфони-фотоапарати като Samsung K Zoom... Ако искаш фотоапарат и телефон в едно... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, techmaniac написа:

Ами има и смартфони-фотоапарати като Samsung K Zoom... Ако искаш фотоапарат и телефон в едно... :D

Този телефон за първи път го виждам. Подсеща ме за Nokia Lumia 1020.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Soviet Soldier написа:

Аз обичам да снимам природата,а не себе си! ;) И не мога да използвам фотоапарат защото съм инвалид 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Генка написа:

Аз обичам да снимам природата,а не себе си! ;) И не мога да използвам фотоапарат защото съм инвалид 

Не визирах Вас конкретно в този пост. Иначе, с какво по-сложна е работата с фотоапарат, в сравнение със смартфон? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Soviet Soldier написа:

Не визирах Вас конкретно в този пост. Иначе, с какво по-сложна е работата с фотоапарат, в сравнение със смартфон? 

Фотоапаратът се държи с двете ръце,а на мен дясната ми е засегната повече ! А и телефона е много хубав и ме кефи,като изцяло! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде стига спамили темата на жената - ако можете да и бъдете полезни, направете го.
Ако не, достатъчно общи теми за дискусия на апарати има!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно камера сет-а в този телефон е на ниво. Втората задна камера също е реална (телефото), а не само за измерване на дълбочина. Недостатъците са липса на 3.5 мм  аудио жак, фм радио,

батерия, с която ще може да карате по 2  дни вместо по 3 , както и липса на слот за сд карта, което не знам дали е проблем при наличието на 64Gb памет. Съвсем приличен телефон. 

П.П

Без да искам излъгах малко за камерата.  Току що направих справка и в подробното ревю на XDA пишат, че при А2 втората камера била посветена основно за подобряване на снимки при слаба светлина, благодарение на трхнология за групиране на 4 пиксела в 1, след което се комбинира заснетото от 2-те и се получава по- добро крайно изображение, както и за други ефекти, но  този път не е като в предходния модел А1 (telephoto), осигуряваща допълнителен 2x zoom. Това само за протокола. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.