Премини към съдържанието
slavi91

Съвет за избор на телефон-Употребяван Iphone или нов друга марка.

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам Lenovo Vibe s1 lite. Като цяло съм доволен от него, въпреки че ми е създавал  дребни проблеми, но тези дни гледам разни обяви и реших да се подновя малко. Конкретно съм си харесал iphone 6s gold 16gb, който ще ми излезе около 600лв (12 месеца по 51лв). Въпросът, обаче е заслужава ли си да дам 600лв за употребяван модел, въпреки че е с гаранция 1г.. или да си купя някакъв друг чисто нов.

И другото, което ме интересува е как се държи шестицата с тоя двуядрен процесор ?  Не идва ли малко слаб или за ios е достатъчен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен по-добрия вариант е малко по-скъп модел на безлихвен лизинг.
Да не говорим, че моделът с 16ГБ го спряха отдавна и този, който ще ви продадат е доста стар (като производство).
Разгледайте в iStyle моделите и големината, защото там безлихвената промоция на изплащане е добра и много хора около мен се възползват от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен не си заслужава. Доста скъпичко за поостаряващ модел.

За тези пари можеш да си купиш спокойно някой среден клас актуален Android, с прилични параметри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И според мен- не. Като цяло под iPhone 7 моделите не си заслужават- старички са и няма да имат support след време..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едно явление в момента на пазара. Нарича се Pocophone F1, нова марка на Xiaomi. Не е имало досега такова чудо - без излишни екстри с последния флагмански SoC - SD845, че и с течно охлаждане. За около $ 300 - 330. Даже на промоция в emag - 680 лв. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, slavi91 написа:

[...]Конкретно съм си харесал iphone 6s gold 16gb[...]

С какво те привлича ябълката ? Никога, ама наистина никога не бих си закупил такова устройство. Само ако ми го подарят бих го имал.

Гледам, намира се за по-малко от тези пари ... https://www.olx.bg/ads/q-iphone-6s-gold-16gb/?search[order]=filter_float_price%3Aasc  И все пак-много са !

Ето едно сравнение:

Compare Apple iPhone 6s vs. Samsung Galaxy A6+ (2018) vs. Samsung Galaxy A8 (2018) - GSMArena.com

Тези и трите телефона могат да се намерят за под 600лв.

Samsung Galaxy A6 - Google Търсене - един колега има този от преди няколко дни. С по-новия Android 8 Oreo е. Има светкавица и на селфи-камерата ! ;]

Samsung Galaxy A6+ - Google Търсене

Samsung Galaxy A8 - Google Търсене - Аз съм с него, също може да се обнови до осмицата Android, но аз засега винаги му давам "по-късно".

Все пак, ето разни малко или много интересни видеа в тубата: iphone 6s vs samsung galaxy s8 - YouTube

iphone 6s vs samsung galaxy a8 - YouTube ...

iPhone обаче е с малък екран... няма microSD слот ... съответно и с по-малка батерия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте отново! Благодаря Ви за мненията наистина ми помогнаха и ме накараха да размисля. Наистина не си струва да дадеш 600лв за 3г  употребяван телефон. Днес ще се разходя по магазините и ще си купя чисто нов телефон (101% ще е Самсунг-имах Самсунг преди Леново-то). Ще пиша по-късно какво съм избрал.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги да се похваля. В крайна сметка си купих златист galaxy A8. Огромни благодарности, че ме разубедихте и отказах поръчката за шестицата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.