Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здр
климатика е Генерал AOHR12LCC по моя диагноза е развалена главната платка 
той работи около 15-20 мин и започва да духа само като вентилатор и "TIMER" свети 3-ти 
имам и друг абсолютно същия климати вземам здравата платка и работи места повредената и другия спира по същия начин 
по платката всички елементи са здрави видимо. Пращах я на оторизираният сервиз да я проверят казаха, че работила коректно и няма проблеми 
някои ако може да помогне 
10х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така няма да стане. Викаш фирмата на място да мерят налягания и всичко останало. Силно се съмнявам в техническите ти способности за каквато и да е диагностика. 

Ако някой ми дойде с някаква платка от каквото и да е да я проверя ще направя същото - ще ти я върна и няма да се занимавам въобще и да си губя времето.. Все едно да ми дойдеш с компютъра на колата че не палила и проблемът бил там. Дали според теб или според друг няма значение. Всякаква управляваща платка трябва да обработи комбинация от входни условия и стойности за да изкара управление  за нещо друго, например инвертора. Може и датчици да не работят, може и друго да няма.

Почни от захранващите напрежения - някое може и да пропада. след време. Или да има пулсации. Може да се сленят и компонент по компонент, но вероятно ще убиеш и двата климатика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.