Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся нов лаптоп, който да си купя и се колебая между няколко модела

MSI GP63 8re Leopard - Intel CORE I7 8750H / Nvidia GeForce GTX 1060 / RAM 8GB DDR4 2400MHz / SSD 128GB + HDD 1TB / DISPLAY 15.6 120Hz 

Acer predator helios 300 - Intel CORE I7 8750H / Nvidia GeForce GTX 1060 / RAM 8GB DDR4 2133MHz / HDD 1TB / DISPLAY 17.3 144Hz

Lenovo legion y720 - Intel CORE I7 7700HQ / Nvidia GeForce GTX 1060 / RAM 8GB DDR4 2400MHz / SSD 128GB + HDD 1 TB / DISPLAY 15.6 60Hz

Бюджета ми е 2600лв. Лаптопа ще го използвам за игри като - CSGO, Euro truck simulator 2, GTA V, Fortnite. Като цяло съм се спрял на модела на MSI. Охлаждането ми се струва по-добро, има клавиатура на SteelSeries и много други. Но се колебая заради старите истории с тази марка, че били правили много проблеми, че били на изгодна цена и хората после съжалявали, че са купили лаптоп на тази марка. Искам да чуя вашите мнения:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, GoshuWE написа:

Но се колебая заради старите истории с тази марка, че били правили много проблеми, че били на изгодна цена и хората после съжалявали, че са купили лаптоп на тази марка. Искам да чуя вашите мнения

Това за марката са пълни глупости,имах едно MSI 6 год изкара само при мен,никакви проблеми,само един твърд диск съм сменил,да не говоря че беше много по надолу от тоя клас където искаш да взимаш.
Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж и този ...

Аз съм доволен от тази марка.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, plamen_petrov_80 написа:

3 лаптопа с три различни екрана. Дисплей с какви параметри търсиш ти?

Дисплея няма голямо значение за мен. Интересува ме вашето мнение, охлаждането главно. Трите са почти еднакви по спецификации. 

преди 14 часа, Akademika10 написа:

Това за марката са пълни глупости,имах едно MSI 6 год изкара само при мен,никакви проблеми,само един твърд диск съм сменил,да не говоря че беше много по надолу от тоя клас където искаш да взимаш.
Успех.

Явно нещата са на късмет. Един приятел имаше Lenovo Legion Y520 за 1500лв. и дънната платка изгоря дори не е прегрявал чак толкова (по негови думи), а винаги го хвалеше.. :D

преди 11 часа, ДиоиД написа:

Виж и този ...

Аз съм доволен от тази марка.

Успех!

Колебая се за тази марка, ако някой има такъв лаптоп нека да сподели мнение. Бладодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, GoshuWE написа:

тази марка

Аз съм с тази марка, но не е геймърска (CPU i5 3230M  на 2.6 GHz RAM 8 GB и видео карти HD Graphics 4000 & NVIDIA NVS 5200M). Втора ръка е и не си знае годините. (не съм я почиствал и т.н.) Вярно, като нова е била някъде в германия, защото е с "немска клавиатура" и дали фирмата е коректна на българския пазар не знам, но като цяло съм доволен. 

Ако сте обърнали внимание на третата снимка, ще видите вентилаторите, (по мое мнение) и ще видите, че лесно се почиства и т.н.

Лаптопи Dell G5 5587

Ако имах възможност щях да си взема някое "Извънземно" от въпросната марка, ;) но цифрите са други ....

Другото е че има 3 години гаранция и опции срещу някой и друг лев отгоре за 5 години ... а така също и други видове "застраховки".

За тези три години може едва ли не да "издевателствате" върху същата.

Батерията на моя все още е до известна степен читава, т.е. издържа около два часа без захранване, макар, че не си знае годините.

И да .... въпрос на късмет е .... но преди това е въпрос на Ваш избор.

Единственото което съм забелязал, че е вид недостатък е трудността при конфигурирането под Линукс (някои дистрибуции), но това да е проблема ....

Последен съвет: Ако решите да си взимате от тази марка, то вижте директния дистрибутор и по възможност си го вземете от него.

Не ви агитирам, нито я рекламирам, просто споделям мнението си за въпросната марка от лични усещания.....

Вижте и HP със същите параметри и същия бюджет.... (с което аз се съобразих когато Ви дадох линк)

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.09.2018 г. в 6:54, ДиоиД написа:

Аз съм с тази марка, но не е геймърска (CPU i5 3230M  на 2.6 GHz RAM 8 GB и видео карти HD Graphics 4000 & NVIDIA NVS 5200M). Втора ръка е и не си знае годините. (не съм я почиствал и т.н.) Вярно, като нова е била някъде в германия, защото е с "немска клавиатура" и дали фирмата е коректна на българския пазар не знам, но като цяло съм доволен. 

Ако сте обърнали внимание на третата снимка, ще видите вентилаторите, (по мое мнение) и ще видите, че лесно се почиства и т.н.

Лаптопи Dell G5 5587

Ако имах възможност щях да си взема някое "Извънземно" от въпросната марка, ;) но цифрите са други ....

Другото е че има 3 години гаранция и опции срещу някой и друг лев отгоре за 5 години ... а така също и други видове "застраховки".

За тези три години може едва ли не да "издевателствате" върху същата.

Батерията на моя все още е до известна степен читава, т.е. издържа около два часа без захранване, макар, че не си знае годините.

И да .... въпрос на късмет е .... но преди това е въпрос на Ваш избор.

Единственото което съм забелязал, че е вид недостатък е трудността при конфигурирането под Линукс (някои дистрибуции), но това да е проблема ....

Последен съвет: Ако решите да си взимате от тази марка, то вижте директния дистрибутор и по възможност си го вземете от него.

Не ви агитирам, нито я рекламирам, просто споделям мнението си за въпросната марка от лични усещания.....

Вижте и HP със същите параметри и същия бюджет.... (с което аз се съобразих когато Ви дадох линк)

Успех!

Благодаря за информацията

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.