Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем със chrome не ми "добавяне на снимка" при  един сайт- от както сложих windows 10 е така . Като цъкна добавяне на снимка нищо не се случва. 

41651898_278770049399318_75337020611756032_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай и с други браузъри. Може хромът да е сбозил. Няма да му е за първи път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не си пишеш от оригиналният профил тук?

П.С. Последно мъж, или жена си :)

Да не би да са ти ограничили пускането на обяви, заради оплаквания на потребители. Виж си профила в хобибг за някакви наказания. Евентуално, се свържи с екипа на сайта.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не видях че съм се логнал от на приятелката ми профила.                         А за сайта държи го мой приятел, няма как да съм блокиран каза , че проблема.идва от javascript ама е активиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем с подобни форми за попълване в други сайтове. В този нямам и не смятам да откривам профил за да проверявам. Но има вероятност при Вас да е така, както казва приятелят Ви.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dsa1996 написа:

А за сайта държи го мой приятел, няма как да съм блокиран каза , че проблема.идва от javascript ама е активиран.

Ми той хрома едно флашче не може да отвори, ти искаш джава! Ма много сте ми интересни хора! :)  Оттегляйте се от този нещастен пущинак, скоро ги уличиха с добавка на Хрома, че Гугъл са пуснали менте на Mega, което ви краде паролите от разни акаунти! Чуеш ли за Хром - възможно най-далеч се оттегляй.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Mlechko написа:

Ми той хрома едно флашче не може да отвори, ти искаш джава! Ма много сте ми интересни хора! :)  Оттегляйте се от този нещастен пущинак, скоро ги уличиха с добавка на Хрома, че Гугъл са пуснали менте на Mega, което ви краде паролите от разни акаунти! Чуеш ли за Хром - възможно най-далеч се оттегляй.

Firefox същата работа, преди да преинсталирам лаптопа с хром нямах проблем.. Хора аз ви питам дали може да ми помогнете, не искам постове от сорта смени браузера, извинявам се ама все пак .. преди е работел сега не работи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, dsa1996 написа:

Хора аз ви питам дали може да ми помогнете, не искам постове от сорта смени браузера, извинявам се ама все пак .. преди е работел сега не работи. 

Колко по-ясно да ти го кажем? Това зависи само от авторите на програмата, те са решили следващите версии да работят по този калпав начин и не могат да поправят нищо, защото толкова е умението им, при положение че има оплаквания. Решението е да се върнеш на стара версия или да използваш Edge на Микрософт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе човече ти май не ме разбираш, никъде с никой браузер немога да го отворя това . Сега направих нещо друго, на другия лаптоп инсталирах javascript към google chrome, тръгна мога да добавям снимка, обаче на лаптопа със windows 10 не тръгва 

То е ясно че сайта е проблемен.... Просто има начин да се направи настройка за да тръгне това нещо и желая някой по опитен да ми каже как . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, dsa1996 написа:

Абе човече ти май не ме разбираш, никъде с никой браузер немога да го отворя това . Сега направих нещо друго, на другия лаптоп инсталирах javascript към google chrome, тръгна мога да добавям снимка, обаче на лаптопа със windows 10 не тръгва 

То е ясно че сайта е проблемен.... Просто има начин да се направи настройка за да тръгне това нещо и желая някой по опитен да ми каже как . 

Що ни лъжеш - отваря с всички браузъри!

Не мога да скролирам с колелцето на мишката, защото е счупено. Затова си играя със слайдера. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, не ви лъжа, проблема е отстранен.  Било ми е забранено отваряне на изкачащи прозорци на този браузер.  Проблема е отстранен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, dsa1996 написа:

Така, не ви лъжа, проблема е отстранен.  Било ми е забранено отваряне на изкачащи прозорци на този браузер.  Проблема е отстранен.

На кой браузър? Казваше, че всички браузъри не работят, а сега твърдиш, че е за един браузър! :instanthit: Много си противоречиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.