Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така хора аз съм на 14 години баща ми е 2.04 а майка ми е 1.74 аз съм висок 1.82 и тренирам баскетбол от 8 половината ми връстници са по високи от мен 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Mario Boqnov написа:

Така хора аз съм на 14 години баща ми е 2.04 а майка ми е 1.74 аз съм висок 1.82 и тренирам баскетбол от 8 половината ми връстници са по високи от мен 

И аз к'во да направя?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Mario Boqnov написа:

Нормално. Сега организма ти се развива. След 5 години ще говорим пак. Продължи да си играеш баскетбола

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм на 33 и  съм 170 см.

да се оплача на арменския поп 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Yvan Sergeev написа:

Още ли не си подал оплакване?? Не та е срам ;)

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Yvan Sergeev написа:

Шъ пораснеш,чадо! Шъ пораснеш! :)

Едно време Хитлер е избирал за представителните си войски  момчета високи ТОЧНО 1,80 м. И нашите гвардейци  ,преди когато имаше наборна служба също ги избираха да са 1,80 м. Еталон за идеалната мъжка височина е 1.80 ,е сега може и да са я променила и да са я вдигнали ,при това изобилие на храна, малко модифицирана.Емигрантите от Африка ,ако са масаи ,също могат да повдигнат летвата!

https://www.blitz.bg/sport/svetoven-futbol/grozno-amerikanets-se-podigra-na-spernik-za-video_411159.html

Представете си обаче ,че има глад ,какъвто е имало в миналото например като в Ирландия ,където заради болест при картофите ,основната им храна тогава, милиони са умрели и милиони са емигрирали в Америка  ,кои биха уцелели? Или при война  каква удобна  мишена би била за снайперистите високата кратуна... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.