Премини към съдържанието
Jig Saw

Проблем с деинсталирано приложение

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро се сблъсках с проблем с паметта на телефона си след като инсталирах едно приложение. Приложението се казваше Tik Tok и след като го инсталирах реших, че не ми харесва и започнах деинсталация. Ще спомена, че след инсталацията прехвърлих приложението на SD карта така че не беше във вътрешната памет на телефона. Първо опитах да премахна приложението по стандартния метод: като го задържа и го преместя на "деинсталация". По някаква причина това не се получи, досега не бях имал такива проблеми. Ето защо отидох в настройките, влязох в "приложения" отидох на Tik Tok и избрах деинсталация. Обикновено по този начин операцията трае около 5-6 секунди, но този път деинсталацията продължи няколко минути и накрая телефона се рестартира. След това получих известие, че паметта на телефона ми е пълна. Реших, че приложението още не се е деинсталирало, но не го намерих никъде, нито във файловия мениджър, нито в настройките, нито в главното меню. Не ми е ясно как едно деинсталирано приложение, което при това беше прехвърлено на SD карта все още тежи на вътрешната памет на телефона. Пробвах да рестартирам телефона-без ефект, извадих картата памет, но нищо не помага... Ще се радвам ако някой друг може да ми даде съвет за проблема ми. Телефонът е с Android Marshmellow.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правиш нулиране на телефона с връщане на фабрични настройки и изтриване на паметта. Преди това си премести някъде важната информация.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.