Премини към съдържанието
technology38

Архивиране на резервни копия

Препоръчан отговор

Здравейте! Използвам Huawei P8 Lite, преди няколко часа направих резервни копия на някои данни, като ги прехвърлих от телефона на картата памет. Изписа ми че всичко е прехвърлено успешно. Видях че после има нещо и като история на прехвърлянията, не знам как се нарича. Там пише дата и час кога точно какво съм прехвърлил. Ако изтрия въпросната "история" , дали това ще изтрие и прехвърлените вече на картата памет данни. Или те вече са там, а това е просто остава като някакъв вид отчет в телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е идеята да триеш това нещо? Копирай си данните от картата памет на поне още един носител, щом са ти важни, дори ги качи някъде онлайн, ако можеш. На колкото повече места имаш дадена информация, толкова по-лесно ще я възстановиш при проблеми. Картите памет изобщо не са сигурен носител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами идеята да го изтрия е такава, че повече няма да използвам апарата, и което ми трябваше съм го запазил, само че не искам да оставям информация за това, какво, кога съм прехвърлил. Въпроса ми е дали ако изтрия това нещо, ще се изтрият и вече прехвърлените на картата памет данни, или това просто остава като някакъв вид история на прехвърлянията. Иначе каквото ми трябва съм го запазил и синхронизирал в акаунта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пробвай, не съм си правил такива експерименти, а и едва ли някой е правил или обръщал внимание какво точно се случва. Ако не се изтрият ненужните данни от картата, винаги можеш да си ги изтриеш ръчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение че няма да се ползва повече от теб, направи reset и няма да има нищо останало от твоята дейност с телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.