Премини към съдържанието
grizly

Системата не помни направени настройки в контрол панел

Препоръчан отговор

Добър ден, в контрол панел в опции на захранването, правя промени за плановете, запаметявам настройките но няма никакъв ефект от запомнянето им, системата не ги помни изобщо, нито в момента нито след рестарт на компютъра, все едно не съм правил и запаметил никакви промени.

Искам да си направя така че за всички планове условието да е никога да не заспива и изгасва монитора. Батерията на дъното е сменена с чисто нова.

Ще бъда благодарен на всеки който ми помогне да се справя с този проблем.

И още един въпрос имам: в диспечер на устройства в раздела преносими устройства имам някакво устройство WPD FileSystem Volume Driver 2 с  жълт знак за внимание, бихте ли обяснили за какво става въпрос по-точно и да посочите драйвер за това устройство?

С Windows 7 Ultimate съм 64 битов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С администраторски права ли се прави?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ДиоиД написа:

С администраторски права ли се прави?

Да, с администраторски права

преди 3 часа, shaolin73 написа:

Какво си включвал към компа.

Звукова карта C-Media CMI8738/C3DX Audio Device понеже вграденото в дъното аудио прави мизерии понякога и не работи като хората

И това също :

5.25 PC Media Dashboard Front Panel

https://www.ebay.co.uk/itm/5-25-PC-Media-Dashboard-Front-Panel-USB3-0-Hub-USB3-0-2-0-Multi-Card-Reader-G4Q3-/112965152604

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

Хм .... дали е чуваемостта или не желанието някой да признае, че пуска съответната тема, за да ни види ..... прочие .... е ясно ....

Това което прави, а не става .... означава, че не го прави както трябва .... и каква медиа груб може да попречи на планираното ....

Какво да ви видя?!:no-no:Ти лично дошъл ли си да видиш че аз нещо не правя както трябва??? Или просто си говориш е така наизуст и трупаш мнения с безсмислици??? И какво трябва изрично в профила си да указвам каквото и да било, освен този имам и други компютри и с тях никога не съм имал подобни проблеми - акаунта при всички си е един и същ - администраторски.

Ако можеш да ми помогнеш ми помогни - ако ли не, то тогава не пиши в темата ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.