Премини към съдържанието
gorelka

Какво ще стане ако купя нещо от amazon.co.uk което не се доставя до България

Препоръчан отговор

нали на някои продукти в amazon.co.uk пише в червено че не може да се достави до България. Ако поръчам такова нещо какво ще стане? сигурно няма да го доставят, но Ще ми върнат ли парите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно няма да можеш да го поръчаш, след като не е въведен валиден адрес. Има фирми, чрез които можеш да пазариш от UK - поръчваш на техния адрес там и те ти го доставят срещу определена сума.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, gorelka написа:

нали на някои продукти в amazon.co.uk пише в червено че не може да се достави до България. Ако поръчам такова нещо какво ще стане? сигурно няма да го доставят, но Ще ми върнат ли парите?

Няма да можете да си го купите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! т.е. Дали ще ти вземат парити зависи колко не вярваш на тези които си им поръчал нещата ....

Лично аз ми доставиха от САЩ определени неща и чинно отидох до митницата, за да си платя ДДС-то ...

Та .... Какво ще стане ако не си платиш, ...... ли ..... хм .... е .... няма да ти го доставят ....  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има фирми със складове в UK, които извършват такава услуга - при покупка на стока се обявява адрес на техния склад там и от там те я доставят или до адрес или до адрес на БГ куриер в населеното място по местоживеене на купувача. Има фирми, на които купувачът им изпраща линк към стоката и те пазаруват от името на купувача срещу комисиоон. Като си платиш в България ти купуват и ранспортират стоката.
Транспортът се движи около 2,50лв/кг + тарифата на вътрешния куриер.
Info

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.