Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Надявам се, че тук е правилното място в което пиша, но искам да споделя бъдещите си планове. Искам да създам някакво приложение като, Instagram и порочие.! Или някаква платформа като Vbox7, но за целта искам да намеря правилния човек, който може да ми помогне да реализирам бъдещите си планове. Готов съм да поема дадена отговорност и да подходя сериозно към бъдещите си планове, но за целта ми трябва човек, който да ми помогне в това начинание. Като ме запознае малко повече с нещата.! Надявам се, че ще има кой да ми помогне, а също и да се сработим заедно и обсъдим бъдещите ми идеи. Искам нещо ново и различно нещо което да изпъква и бъде интересно на алдиторията и потребителите които ще се логват. Благодаря на всеки прочел това. 

Надявам се, че някой ще се свърже с мен и ще може да ми помогне да осъществя бъдещите си планове.

Поздрави, Спас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е твоя човек. @simtech Горещо го препоръчвам. Социален, вечно усмихнат и готов да помогне. Предимство щеше да бъде ако бяхте с женски ник, но мисля че за такава дреболия няма да направи проблем.
Пиши му на Л.С. Изключително любезен и комуникативен.  И най важното, млад и амбициозен и за него няма тайни в IT сектора. Все пак е IT инженер.
Недостатъка му е че е много скромен но кой пък е идеален?
В богатия му опит има зад гърба си сайтове за оказионни, продажби и търгове на вина, търсиха го за разни сигурни системи за логване и още и още вече съм позабравил много неща.
Нашата форумна гордост @simtech

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, да разбирам ли, че автора на темата няма никакви познания по въпроса, а иска някой друг да свърши всичко, като автора евентуално само осигурява финансирането на това създаване и после да се пише и той(или само той) като  "създател" /автор на продукта и да се облагодетелства с всичките приходи, които би му донесъл този продукт?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, sliderum написа:

Хм, да разбирам ли, че автора на темата няма никакви познания по въпроса, а иска някой друг да свърши всичко, като автора евентуално само осигурява финансирането на това създаване и после да се пише и той(или само той) като  "създател" /автор на продукта и да се облагодетелства с всичките приходи, които би му донесъл този продукт?

Не разбира се, че ще получавате някакъв процент от всичко това.! А, също да искам някой който разбира и ще може да даде старт на този проект. Вече тези тънкости ще бъдат обсъдени на лично. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не разбирам, просто се опитвам да извадя някои не толкова секретни подробности тук в темата, така че колегите да имат малко повече първична информация какво да очакват и да направят своята преценка, дали въобще да опитват комуникация с Вас по въпроса.

Между другото, не знам защо, но смятам че за тази работа се иска повече работа, от тази която само един човек може да свърши. Ако беше преди 15-20 години, когато тази ниша беше празна, можеше да се тръгне от ниско, да се тръгне с платформа с бъгове и недомислици в нея, просто защото няма конкуренция и тези бъгове и недомислици да се доправят в движение. Сега вече трябва да се почне с готов, изчистен продукт, ако въобще се търси някакъв успех, при това продукт с очевидно по-добри, или най-малкото равни възможности с тези на лидерите в бранша, а трябва и правилна експлоатация, морковчета трябва да има, кукички, бонуси, които да привлекат част от потребителите на конкуренцията, защото чисто новите са малко или хич. Евентуално може да се привлекат тийновете, понеже те са още с неустановени предпочитания. Всичките тези неща,  изискват сериозно предварително обмисляне и много, ама много работа и въпреки тях, дори да се направи всичко както трябва, няма пълна гаранция за успех. Но няма да стане без цял екип, който да работи. Няма да стане само с един човек, който да плаща и един който да работи. Това би могло да се случи, само ако става въпрос за уникален продукт, за някаква нова ниша. В случая не така, а конкуренцията е жестока.

Редактирано от sliderum
правопис (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.09.2018 г. в 2:05, Spas Kirilov написа:

Здравейте! 

Надявам се, че тук е правилното място в което пиша, но искам да споделя бъдещите си планове. Искам да създам някакво приложение като, Instagram и порочие.! Или някаква платформа като Vbox7, но за целта искам да намеря правилния човек, който може да ми помогне да реализирам бъдещите си планове. Готов съм да поема дадена отговорност и да подходя сериозно към бъдещите си планове, но за целта ми трябва човек, който да ми помогне в това начинание. Като ме запознае малко повече с нещата.! Надявам се, че ще има кой да ми помогне, а също и да се сработим заедно и обсъдим бъдещите ми идеи. Искам нещо ново и различно нещо което да изпъква и бъде интересно на алдиторията и потребителите които ще се логват. Благодаря на всеки прочел това. 

Надявам се, че някой ще се свърже с мен и ще може да ми помогне да осъществя бъдещите си планове.

Поздрави, Спас.

Тук във форума, има перфектни програмисти, които срещу добро заплащане, биха могли да ти бъдат полезни.
Но се приготви за заплата от порядъка на поне 10 хиляди, защото за това което си намислил да правиш, се иска много добър специалист.
А за поддържането на една такава платформа, ще са нужни за първо време поне двама - трима.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.