Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Кой друг е пред поръчал новият iPhone и коя версия?

Аз предпоръчах XS Max 256GB.

Миналата година минах на Андроид, но софтуера на Хуавей ме разочарова много, дупликати на всички програми, които ми се натрапват, ниско качествени приложения в апп магазина, и дори няма платени версии на програмите които наистина работят. Взех си голямата версия, защото е близо до размера на сегашният ми телефон: Мате 10 Про и най малката версия която има повече памет от сегашният ми.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А честито!  Аз и тая година май като гледам ще се размина с ъпдейта.
Тия таблети нещо не ми допадат.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като разбра,че парите не и стигат за новия iPhone,iШе си сипа iРян да си допие мастиката и каза iСектир. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, I love anime написа:

И кво,реши да са похвалиш ли ?

Да :)

Малко след като поръчах, бяха вече продадени до октомври, а аз ще го получа на 21. Септ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на автора! Честито да му е! Имал е парите, дал ги е. Другите нямат/ неразбират и само злорадстват. Типично. Скъпи са им продуктите, но за всяко качество си плащаш. Лично имам Iphone SE и таблет, 10инчов iPad предпоследен модел. Няма грешка. Съпорт 5 години, качествена изработка. С малкия Айфон, имам стартирани над 20 приложения и не ги спирам. Защо ли? Защото телефона не забива грам, не ми харчи батерията от това, а е само с 2ГБ рам. Това е iOS. Обратното е валидно за зелените роботчета, даже и съпорта им е 2 години, което е жалко(изключая Гугълските телефони). Слагат 3,4,5,6 гб рам, само и само да им вървят последните игри и програми. Оправдават се с глупави обяснения. На Самсцунг S8 съм виждал как всеки ппът си затварят програмите.  Apple съпортват с нова версия дори Iphone 5S , който е анонсиран 20015-та година. Сега някой ше каже, че вече е стар и няма да е бърз. Да, ама друг път. С новата версия 12,  телефонът ще е по-бърз от преди. Apple се грижат за своите клиенти. Не е случаен фактът, че Apple е най-голямата технологична компания на света. Apple. Който не е чел книгата за Стив Джобс, няма да разбере нищо и е безсмислено да пише. Карайте си с андоридите със здраве. Край.

преди 7 часа, BMW Маниак написа:

А честито!  Аз и тая година май като гледам ще се размина с ъпдейта.
Тия таблети нещо не ми допадат.

Има предишни модели, на приемни цени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Eclipse2G написа:

Има предишни модели, на приемни цени.

Като например кой им е последния модел от 4 инча ? Всичко над този размер за мен е таблет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, BMW Маниак написа:

Като например кой им е последния модел от 4 инча ? Всичко над този размер за мен е таблет.

Iphone SE, като моя, но е леко старичък. Иначе така си е тенденцията с тия големи екрани. След време пак ше се върнем назад. Единсветно SONY имат още модели с малък екран( не баш 4 инча, но малки, на фона на другите телефони).

iPhone SE

Maniak, кое му е смешното?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Eclipse2G написа:

Iphone SE, като моя, но е леко старичък.

Аз всъщност съм точно с него от 2 години и 6 месеца.
За това и писах че най вероятни и тя година ще пропусна ъпдейта.
Едно нещо ако работи не го подобрявайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Аз всъщност съм точно с него от 2 години и 6 месеца.
За това и писах че най вероятни и тя година ще пропусна ъпдейта.
Едно нещо ако работи не го подобрявайте.

Супер си е. Какво като нямал голям екран?  Имам таблет за тая работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Eclipse2G написа:

Супер си е. Какво като нямал голям екран?  Имам таблет за тая работа.

На мен служебният телефон е SE и си работи без проблеми, за разлика от също не евтиният, но голям боклук хуавей мате 10 про.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, ima написа:

На мен служебният телефон е SE и си работи без проблеми, за разлика от също не евтиният, но голям боклук хуавей мате 10 про.

От китаец с андроид за 500 лв, нормално. За евтините телеофни от по 300 лв не ми се мисли. Това забива, та си е*ало мамата. То като кола 1.2 литра и искаш да върви...ми няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От китаец с андроид за 500 лв, нормално. За евтините телеофни от по 300 лв не ми се мисли. Това забива, та си е*ало мамата. То като кола 1.2 литра и искаш да върви...ми няма.

Когато го купих, беше 750 Евро, за това никога повече андроид, колкото и да е готин, софтуера е супер зле.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ima написа:

Когато го купих, беше 750 Евро, за това никога повече андроид, колкото и да е готин, софтуера е супер зле.

Карай с него до скапване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карай с него до скапване.

Хах, защо? Телефона ще бъде продаден за 290 Евро и няма да си тровя нервите с него вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ima написа:

Хах, защо? Телефона ще бъде продаден за 290 Евро и няма да си тровя нервите с него вече.

За айфона пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се този да е по добре. iPhone 7 ме нервеше с батерията и заради него минах на Андроид, сега обратно :).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тия ночове/вежди/ не те ли нервят?....На мен, ич не са ми симпатични. Обезсмислят останалото под капака.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Eclipse2G написа:

Сега някой ше каже, че вече е стар и няма да е бърз. Да, ама друг път. С новата версия 12,  телефонът ще е по-бърз от преди.

Да, а с iOS 13, ще ти долита сам докато седиш в кенефа. А с 14, ще ти прави минети, докато си миеш зъбите. Не фенщина, ами в паралелни вселени живееш....

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Zaza Zaraza написа:

А тия ночове/вежди/ не те ли нервят?....На мен, ич не са ми симпатични. Обезсмислят останалото под капака.....

Аз не мога да разбера,като не са хубави тия "вежди" защо всички марки се втурнаха да копират и правят модели с вежди?И тъкмо някой се понаучиха да копират айфон 10,и Епъл взеха,че го спряха от производство.И със жака за слушалките е същото,видяха,че Епъл го махнаха в седмицата,и уж не било хубаво,а пък следващите флагмани на Гнусмас и те без жак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са баш "всички". Самсунг, мисля, че още нямат излязъл модел с вежди. Или поне високия клас нямат.

И забележи на страницата на ябълките, колко хитро са я маскирали с черен фон. Да не се откроява.....:lol6:

https://www.apple.com/shop/buy-iphone/iphone-xs/6.5-inch-display-256gb-gold-unlocked

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам от скоро Huawei Y7 Prime, който е от ниския ценови клас и съм много доволен.

Какво имате предвид под "нискокачествени приложения", кой APP магазин използвате? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Denkicha написа:

Аз използвам от скоро Huawei Y7 Prime, който е от ниския ценови клас и съм много доволен.

Какво имате предвид под "нискокачествени приложения", кой APP магазин използвате? 

Нормалният от гоогъл. Повечето приложения са бъкани с реклама и дори нямат нормални платени версии.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, N1K17Y написа:

Да, а с iOS 13, ще ти долита сам докато седиш в кенефа. А с 14, ще ти прави минети, докато си миеш зъбите. Не фенщина, ами в паралелни вселени живееш....

Ти тъп ли си? Явно не си чел нищо за 12-тата версия.

преди 12 часа, Zaza Zaraza написа:

Не са баш "всички". Самсунг, мисля, че още нямат излязъл модел с вежди. Или поне високия клас нямат.

И забележи на страницата на ябълките, колко хитро са я маскирали с черен фон. Да не се откроява.....:lol6:

https://www.apple.com/shop/buy-iphone/iphone-xs/6.5-inch-display-256gb-gold-unlocked

И кое да не се откроява. Страницата на Apple е единствената, която излъчва стил, нещо скъпо. Простия човечец няма как да го разбере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Mate 10 Pro. Не мога да се оплача. Нямам ги тия проблеми, дето автора ги има. Ъпдеити си идват редовно. Програми не затварям, телефона лети. Батерията е желязна. Камерата е къде къде пред тая на кой да е iPhone. Не, че не мога да си позволя последния, не са чак толкова скъпи. Само къде не ми се плаща за марка/име. Тва, че някой може да си го позволи, не значи, че трябва задължително да си го вземе.. тия пари не растат по дърветата, а бачкаме за тях. Глупаво е да ги хвърляме за стоки с 100% надценка.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.