Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://nikem-bg.net/cart/57915p1r60702p1r58300p1r58147p1r58907p1r60465p1r55051p1r57174p1rf.html

Мисля,че така е бомба и точно в бюджета,без ssd  то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Raze написа:

Ориентирай се към видеокарта с повече памет - 6 или 8+ ГБ, игрите ползват все повече, дори и на 1080p резолюция, аз съм с 4 GB VRAM и на моменти съм на ръба. За около 40 лева отгоре вземаш двойно повече памет:

http://nikem-bg.net/computer-components/POWER-COLOR-AXRX580-8GBD5-DHDM/

Не бих препоръчал точно тази графична карта на Power Color. От Никем  се предлагаше с 6 месеца гаранционен срок. За коректна информация, оптимален вариант е да се обади и пита преди да направи поръчка. За да няма неприятни изненади и да е  поставен пред свършен факт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те може и 1 ден гаранция да ти дават, но ти имаш право по закон да си предявиш рекламация в 2 годишен срок, освен ако не си юридическо лице и си я взел с фактура за фирма. На друго място видеокартата е с 3 години гаранция. В Никем принципно не съм видял на някой продукт да пише гаранционен срок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lpool написа:

Да сега съм точно пред този избор !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих избрал варианта с SSD. Когато има нужда, ако въобще усетиш, че ти трябва повече рам купуваш още 8 и не се занимавам с преинсталиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bobivg написа:

Аз бих избрал варианта с SSD. Когато има нужда, ако въобще усетиш, че ти трябва повече рам купуваш още 8 и не се занимавам с преинсталиране.

Да става и така но единствено ме тревожи ,че някоя игра ще изисква повече рам дори и в сегашните игри трябва !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, www543 написа:

Да става и така но единствено ме тревожи ,че някоя игра ще изисква повече рам дори и в сегашните игри трябва !

Аз бих предпочел повече рам особено с тия цени както играят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли колко   време отнема докато ти пратят вече готовата конфигурация.ива ли някакъв срок ,гледах в сайта им но не открих нищо.Моля някой, който ползвал вече услугите на сайта да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да е повече от 2-3 работни дни. Защо не им се обадиш, имат телефони? Относно RAM паметта, няма игра, която да не тръгва с 8 GB RAM. Просто затваряш всички приложения на заден фон, но ако имаш SSD, няма да ти е особен проблем, дори и да записва в swap файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Raze написа:

Не би трябвало да е повече от 2-3 работни дни. Защо не им се обадиш, имат телефони? Относно RAM паметта, няма игра, която да не тръгва с 8 GB RAM. Просто затваряш всички приложения на заден фон, но ако имаш SSD, няма да ти е особен проблем, дори и да записва в swap файла.

Благодаря,ще им звънна но не мисля ,че ще е толкова бързо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.