Премини към съдържанието
михаил123

Как да включа външната видеокарта на лаптопа си?

Препоръчан отговор

Здравейте имам лаптоп който има видео карта 1050 ti обаче нещо много ми лагят игрите и реших да видя какво му има и видях че всъщност аз не съм със нея ами с някаква която се казва Intel(R) HD Graphics 630 която най-вероятно е от процесора. Въпроса ми е как да влкюча 1050 ti защото ми пише че я има като отида на display adapters.

9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали са сложени драйверите и на двете видео карти и от къде идват те - M$ или Intel/nVIDIA.

В контролния панел имаш ли приложение командващо nVIDIA картата? А на десен бутон върху игра имаш ли опцията "пусни с nVIDIA ..."?

Може да погледнеш и с тази програма какво казва за наличните видео карти TechPowerUp GPU-Z.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си последните драйвери за видеокартата и съответната ОС от сайта на NVIDIA и ги инсталирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако всички драйвери са наред лаптопа си пуска картите автоматично поне при мен е така 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.