Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте и от мен. На моята машина съм с платена версия на Касперски. Въпреки това днес ми се появи AVG антивирус. Ползвах преди тази програма, но си мислех, че съм я изтрил.По нормалния начин не мога да я изтрия- старт меню, изтриване на програми и от папката/където е инсталирана ДНЕС ???, а аз не съм я инсталирал/ също не се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, wampiro написа:

Здравейте и от мен. На моята машина съм с платена версия на Касперски. Въпреки това днес ми се появи AVG антивирус. Ползвах преди тази програма, но си мислех, че съм я изтрил.По нормалния начин не мога да я изтрия- старт меню, изтриване на програми и от папката/където е инсталирана ДНЕС ???, а аз не съм я инсталирал/ също не се получава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как така искачат тия антивирусни....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах деактиватора на AVG и нищо. Компютъра се рестартира се два-три пъти и отново си стои необезпокоявано. Как се е получило това, не зная?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно в това се съмнявам, въпреки, че ползвам Kaspersky Internet Security- платена програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте чрез безопасен режим да я изтриете - Контрол панел>Програми и компоненти.

Save_Mode

Успех!

п.п. Ако пак не стане - някъде по-горе в темата има препратка към специализиран софтуер, но го ползвайте пак в безопасен режим (мое мнение)...

Ако все пак не можете да се справите сами, то ползвайте някой свой познат който е по добре запознат с въпросната тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Freem@n написа:

Изтегляте на десктопа, рестартирате в safe mode и стартирате AVG_Remover.exe с администраторски права. Следвайте менютата.
Ако и така не успеете, последвайте линка 

преди 9 часа, I love anime написа:

изпълнете инструкциите и публикувайте логовете. Изчакайте член на HJT да разпише инструкции за действие.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ed Bor написа:

Add or Remove Programs би трябвало да е ефективно.

Точно с AVG едва ли. Винаги остават остатъци или има грешки при деинсталация. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.