Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Филмите не ми тръгват като ги кача на флашката

Препоръчан отговор

Здравейте , купих си нов лаптоп , инсталирах му windows 10 ( неоригинален) .  Проблема е , че като сваля филм какъвто и да е( всякакви формати съм пробвал) и го кача на външния ми хард диск , не го чете на телевизора , той е philips с андроид .Тука идва интересното ,че не чете филмите откакто си взех новия лаптоп. Също друго интересно е ,че  като кача от друг лаптоп с windows 7 го чете на телевизора(пробвах с едни и същи торенти и като го кача с windows 7 ги чете с новия лаптоп с windows 10 не.Също така форматирах флашката всякакви формати , но се оказа ,че е от windows 10 ( форматирах я и под самия windows 10 ) , но пак не става.Някакви идей други идей как може да се оправи този проблем ? Благодаря за вниманието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам за проблема ти но Вин 10 (оригинален) се тегли безплатно и си работи без да се нуждае от активация

https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къв модел външен хард диск използваш ? Може би трябва драйвер за windows 10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.09.2018 г. в 7:39, B3M2W0 написа:

444.PNG

Този сайт например? https://tb.rg-adguard.net/public.php Многократно е обсъждан във форума

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.09.2018 г. в 21:33, simtech написа:

Форматирай флашката във FAT32.

Това лесно , но не могат да се качват файлове по голями от 2гб под fat32

на 18.09.2018 г. в 14:22, Blue_Hulk написа:

Къв модел външен хард диск използваш ? Може би трябва драйвер за windows 10

ADATA HD710  всички драйвъри съм ги качил от диска с лаптопа..

Вече не знам какво да правя, явно проблема идва от window-са  . Щом от другите компютри под windows 7 всички качени филми тръгват..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване