Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

vanci

USB бутваща флашка Windows/Linux едновременно.

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам едно питане , което може и да ви прозвучи смешно но... Имам карт рийдър и карта памет, които ползвам като буутваща флашка за Windows 10 32/64 bit, правена е посредством форматиране и Windows инструмента, та картата памет е 16 гб, от тях имам свободни 7.80гб, възможно ли е те точно на тия 7,80 гб да сложа и Linux дистрибуция без да форматирам заетите за Windows? Защото тия 7.80 гб съм ги ползвал за различни неща, но вместо да заделям още една флашка пък за Linux, да ползвам една и да си знам че е само за инсталации на ос на машините ми? И ако отговора е да кой инструмент е най - удачен да ползвам за случая, с Rifus съм правил формат на картата памет - да вметна че го имам инструмента. Хубава вечер и се извинявам за отнетото време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...