Премини към съдържанието
Иван Сергеев

Въпрос, относно паричен превод за Испания

Препоръчан отговор

Добър ден! Ще правя паричен превод в брой, защото нямам карта за Испания, че съм си харесал едни дрехи ама не съм обърнал парите, още са в лева. И тука ходя из всички места и все ме прехвърлят по различни офиси на уестърн юнион- ето ги данните за продавача, не знам какво ги възпира да направят превода?

image.png.35c52bea6286b0e0d315d45e39aa3dfe.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наясно ли си какво питаш?

Аз лично не разбрах къде се намираш - в БГ или Испания? Продавачът къде е? Частно лице или фирма? Размер на сумата? Примерно за 200 лв ще платиш около 20 за превод - има ли смисъл? Плюс куриер за стоката.

Тук на WU си плащаш левове и ти ги прекарват по курса. Само че при "грешка" няма път назад. За разлика от нормални търговии с Paypal.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Филипов написа:

Наясно ли си какво питаш?

Аз лично не разбрах къде се намираш - в БГ или Испания? Продавачът къде е? Частно лице или фирма? Размер на сумата? Примерно за 200 лв ще платиш около 20 за превод - има ли смисъл? Плюс куриер за стоката.

Тук на WU си плащаш левове и ти ги прекарват по курса. Само че при "грешка" няма път назад. За разлика от нормални търговии с Paypal.

В България съм, извинявам се за неточностите. Това горе са данните на получателя, не го знам фирма ли е и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми е ясно толкова ли няма около вас един приятел или близък с банкова сметка (било то на фирма или на физ. лице), да му дадете парите на ръка, а той да направи превода от сметката си?
Кратко, точно и ясно се случват така нещата и не с езанимавате с излишни такси, главоболия и т.н.

Да не говорим, че и с Изипей можете да ги преведете.

Цитат

Тази услуга ви дава възможност да внасяте пари в брой от България или чужбина. Можете да направите превод по банкова сметка във всяка каса на EasyPay или офис от мрежата на Ria Money Transfer по света.

Сумата се получава до 2 работни дни след изпращането й. Получателят автоматично получава парите по указаната банкова сметка, както и всяка допълнителна информация, подадена при плащането.

Паричен превод до: Такса за изпращане
Russia, Ukraine, Georgia, Armenia, Moldova, Latvia, Lithuania, Estonia 1.8% от сумата на превода,
минимум 2 EUR
Germany, Spain, Belgium, France, Denmark, Norway, Sweden, UK, Switzerland, Netherlands, Italy, Austria, Ireland, USA, Canada, Australia, Turkey, Greece, Serbia 2.0% от сумата на превода,
минимум 3EUR
Всички останали държави 3.0% от сумата на превода,
минимум 6 EUR

За по-голяма точност можете да попитате във всеки офис на Изипей в страната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.