Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам проблем със видеокартата.Занесох компютъра си на ремонт и ми казаха че дъното и процесора са изгорели от токов удар но видеокартата като пуснеш игра и почвала да бъгва единия и вентилатор не работил.Дали може да се ремонтира видеокарата,видеокартата ми е Sapphire Radeon R9 270X 2GB 

Някой ако има дъно MSI 970A-G43,MSI 970A-G43 PLUS или MSI 970 GAMING

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, G.H75 написа:

Здравейте,имам проблем със видеокартата.Занесох компютъра си на ремонт и ми казаха че дъното и процесора са изгорели от токов удар но видеокартата като пуснеш игра и почвала да бъгва единия и вентилатор не работил.Дали може да се ремонтира видеокарата,видеокартата ми е Sapphire Radeon R9 270X 2GB 

Някой ако има дъно MSI 970A-G43,MSI 970A-G43 PLUS или MSI 970 GAMING

Вентилатора може да се смени, но има вероятност и видеокартата да е пострадала от този токов удар. Трябва да е бил доста сериозен, за да ти повреди дъното и процесора. Доколкото виждам вентилаторите вървят в комплект

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам че някой фирми ремонтират видеокарти 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, G.H75 написа:

Гледам че някой фирми ремонтират видеокарти 

Няма такива фирми. Повреди ли се видеокартата се сменя с друга. Колкото до вентилаторите може да си ги смениш и сам. Просто трябва  да ги поръчаш или някой твой познат да ти ги поръча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво е повредено, дали може да се ремонтира и дали ще си струва ремонта. За 5 годишна видеокарта, която струва втора употреба 130-150 лева, мислиш ли, че си струва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.