Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Моля ви се да ми помогнете 

Направих си два профила едното има парола тоест администратора му сложих парола а на другото не.

Но съм забравил паролата от администратора и сега не мога да я намеря опитвал съм кво ли не зная моля ви помогнете ми не мога да свалям нищо  не мога даже да вляза във някой неща Абе направо е ужас помогнете ми моля ви благодаря!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С помощта на Locksmith Wizard на MS DART
Или с някой от инструментите за работа с пароли от sergei strelec

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Кирчо написа:

Здравейте! Моля ви се да ми помогнете 

Направих си два профила едното има парола тоест администратора му сложих парола а на другото не.

Но съм забравил паролата от администратора и сега не мога да я намеря опитвал съм кво ли не зная моля ви помогнете ми не мога да свалям нищо  не мога даже да вляза във някой неща Абе направо е ужас помогнете ми моля ви благодаря!!

Начи ... на иноту профил - парола, на другуту - тц ...

Бахти и словореда, бахти изреченията, бахти и чудото. Хора, нищо добро не ни чака ... Неграмотник !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше казал на какво си я сложил тази парола - на тостера ли, на колата ли, телефона, лаптопа и т.н.? Това нещо каква ОС има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Raze написа:

Да беше казал на какво си я сложил тази парола - на тостера ли, на колата ли, телефона, лаптопа и т.н.? Това нещо каква ОС има?

Е ти още ли не си взел кристалната топка ;) ?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.