Премини към съдържанието
AAUUXX

Кое е било първо-кокошката или яйцето?

Препоръчан отговор

преди 37 минути, AAUUXX написа:

Може би е било влечуго,като крокодила.Някъде бях чел,че те не са еволюирали през годините,колко е вярно не знам.

Крокодилите не са еволюирали през годините! Ето пример:

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за Ð¼Ð¸Ñ ÐºÑокодил

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, Деянчо написа:

Крокодилите не са еволюирали през годините! Ето пример:

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за Ð¼Ð¸Ñ ÐºÑокодил

Ееее от де го намери това нещо,сега ще сънувам кошмари :D

Това мяза на рептил!

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Ееее от де го намери това нещо,сега ще сънувам кошмари :D

Това мяза на рептил!

Това е мис Крокодил.

Само не го показвай този рептил на една конкретна личност, че ще го хване параноята и ще напълни гащите. :D

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Първоначално живота е бил само

органичен бульон. И вървейки по еволюционната стълба от низш към висш вид, следва, че яйцето би трябвало да е първично.
Друг е въпросът как е било оплодено.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро да си изхвърля хайвера.

Тъй де .... петела е оплодил изхвърления хайвер след като си почесал по "стъфитките" и предизвикал еукомутация.... :) 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ДиоиД написа:

Тъй де .... петела е оплодил изхвърления хайвер след като си почесал по "стъфитките" и предизвикал еукомутация.... :) 

Радвам се хумора ти, но иди и хвани една жена и ................... ти знаеш след това за яйцето и кокошката ;)

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ДиоиД написа:

Този петел трябва да е бил някой извратеняк да се измята така на мокрия пЕсАк  :D

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

някой извратеняк

Сигурно .... е гледал парно между крокодилите .... :)

преди 5 минути, Емил Костов написа:

една жена

Веднага бягам при жената ..... няма спор .... не съм вече спортист .... :)

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ДиоиД написа:

Веднага бягам при жената ..... няма спор .... не съм вече спортист .... :)

Така ,така покажи и какво  прави петела:D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Радвам се хумора ти, но иди и хвани една жена и ................... ти знаеш след това за яйцето и кокошката ;)

Бодваш флашката в USB-то, пренасяш информацията в устройството, но само гледай да няма вируси. :D

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че темата е за губене на време, но реално погледнато отговора е яйцето. Поне от теорията дадена ни в момента за създаването и развитието на Земята, флората и фауната.

Някога и аз смятах, че нещодруго е снесло кокоше яйце и следователно първо е яйцето. Но всъщност не е нито едно от двете. И двете са съдържали в себе си еднакви мутации, които са се натрупвали във времето до образуването на един или друг вид. Но как може да се каже, че едното е преди другото, след като тези мутации може да са стотици? Нима всяка мутация е определяла нов вид и всяко яйце се е считало за ден първи на нов вид? Тц.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

Има време до втори февруари. Остави ги петлите сега на мира.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, AAUUXX написа:

А вие кът стигнете до охлювите .... мой да видим кой е цепнал нещата на два пола, попа или две аса .... та ... тъй .... май ша се окаже някой инапланетянин недоволен от инапланетянката си.... и дошъл и разцепил тоя свят на мъжко и женско, на кокошка и яйце и т.н. ... :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, аm-аm написа:

Някога и аз смятах, че нещодруго е снесло кокоше яйце и следователно първо е яйцето. Но всъщност не е нито едно от двете. И двете са съдържали в себе си еднакви мутации, които са се натрупвали във времето до образуването на един или друг вид. Но как може да се каже, че едното е преди другото, след като тези мутации може да са стотици? Нима всяка мутация е определяла нов вид и всяко яйце се е считало за ден първи на нов вид? Тц.

Със сигурност първо не е яйцето. Колкото до мутациите те нямат нищо общо в случая. Литература има доста. Който иска да чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Деянчо написа:

Бодваш флашката в USB-то, пренасяш информацията в устройството, но само гледай да няма вируси. :D

Ти май ще се укажеш най-близо до точния отговор .... така е .... от както минаха ония от BIOS към UEFI .... май важна е USB флаша .... :)

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

НЕ е нужно . От 40 години гледаме пернат добитък та е ясно!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Деянчо написа:

Има време до втори февруари. Остави ги петлите сега на мира.

Тея са други петли,тука говорим за Петел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, ДиоиД написа:

Ти май ще се укажеш най-близо до точния отговор .... така е .... от както минаха ония от BIOS към UEFI .... май важна е USB флаша .... :)

Важно е флашката да ти е голяма... поне 20....... гигабайта. :)

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Деянчо написа:

Важно е флашката да ти е голяма... поне 20....... гигабайта. :)

И отгоре да е не е лошо.

Виж Митьо с питоня как ги пори кат риби и пълни кат агнета:D

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, AAUUXX написа:

И отгоре да е не е лошо.

Става и с по-големи, ама после USB порта... ще даде софтуерен бъг. Има и компове, които могат без проблем да поддържат големи... външни носители на информация. В такива случаи се казва - да хвърляш кренвирш в празен коридор. :)

преди 12 минути, AAUUXX написа:

Виж Митьо с питоня как ги пори кат риби и пълни кат агнета:D

С неговата "любовна писалка". Жалко само, че не стана президент. Предизборната му кампания бе много просперитетна - даваше "кибапчита и кифтета" на "бабичкити и дядовцити" и на дебата каза на Велизар Енчев, че е сменил повече партии отколкото той е сменил жените. Те това е държавен глава, а не някакъв си там пиУот. :)

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отива Пешо в кокошарника и гледа - нито едно яйце! 
Застанал пред кокошките и изрекъл с намръщени вежди: 
- Значи... от утре ако всяка не е снесла поне 3 яйца - ще играе ножът! 
Отишъл на другия ден да провери и брои яйцата: - едната - три, втората- три, третата - три, бравос!, четвъртата - едно... 
- Ти защо едно, ма, нали се разбрахме вчера, а? 
Кокошката отговаря: 
- Ми аз от страх го снесох.. аз съм петелът.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Деянчо написа:

Важно е флашката да ти е голяма... поне 20....... гигабайта:)

Хм ..... ти явно си поливалентен ..... :) и 8 стигат ..... ма трябва да ти е качествен софтуера в нея .... ;) После "машинката" си знае .... и да не забравиш да я свържеш в интернет (да и осигуриш социални контакти с други машинки) .... :) А .... и щях да забравя .... качествен софтуер се нарича този който не позволява ръгната друга флашка в друга машина да и повлиява на твоята машина и най вече да се постараеш друг да не ти слага в твоята машина негова си флашка .... че знаеш ли има и по отракани хакери и кракери .... и туко виж си отгледал кукувица, вместо кокошка .... :)

Та .... ясно е, че преди кокошката е имало нещо друго, ама определено не е яйце .... :)

В действителност животните са направени преди човека .... ама той не бил доволен от целия този свят, та се наложило от негово хардуерно звено да се създаде и жена, за да има с кой да си хортува .... :) .... ама в последствие именно това негово хардуерно звено го подтикнало към грехопадение .... та тъй .... :)

В едни много специфични криптирани кодове от Библията е описано целия този свят в който живеем и само тези който имат декодиращ механизъм знаят как ще свърши този свят .... та .... ази (отгледан в атеизъм) нали вече съм оттърван от вси светско се занимавам с донаписването на Библията след апокалипсиса .... първата "нова" глава ще се казва "Битието и житието на грешнава пияница ДиоиД .... :) оцелял след апокалипсиса на обществото .... :) Нещо от типа на филма "Нещото 1982" в който Кърт Ръсел само оцеля благодарение на вярната му бутилка .... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еееех , дечица ! Кога ще се научите да мислите.....? :)

Въпросът е неправилен !:nono:

....кокошката "ражда" кокошки чрез яйца . Не "ражда" готови кокошки , както е при животните  примерно......

Яйцето не "ражда" кокошкИ ! Самото яйце Е кокошка в зародиш !  

Т.е. грешката е , че се прави неправилна мисловна връзка за причина и следствие , между причина и средство ! :nono:

Средството не е причина , нито пък е следствие .:nono:

То е все едно да твърдите , че чукът "ражда" цицина когато ви фраснат у главата......Едва ли чукът е причина да ви се "роди" цицина.....Ако послушате мъдростта - цицината от главата се поражда и на главата се връща ! :lol6:

Чукът тук е средство и няма отношение към въпроса " Кое е първичното ? " . Яйцето също !.......:nono:

Пфффф!....безхаберие !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.