Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 час, Raze написа:

Един приятел вчера ми се оплака, че не можел пак като теб да си инсталира обновяване. Казах му да си пусне dism++ да почисти и да пробва през него да обнови и стана работата. При мен още не е излязла тази 1809 версия, поне не ми дава нова.

Ами, от сайта на Майкрософт си дръпни съветника за обновяване и като го пуснеш за проверка за нови версии веднага ще ти излезе 1809 та версия, аз така направих и даже не ме и пита, направо започна проверка на компютъра и инсталация!

преди 1 час, AAUUXX написа:

Вероятно инсталираш insider build където е напълно възможно да има бъгове.

Предишния ъпдейт при някой машини го спъваше Avast и след нейното дейнсталиране ъпдейта минаваше успешно.

Ами, не е такава версия, това си е официална от Майкрософт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам зор, когато тогава. Ти пробва ли с dism++ каквото ти казах? Може и микромеките нещо да са спрели обновяванията, ако много хора са се оплакали от бъгове или от проблеми с обновяването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Raze написа:

Дал да, много ви благодаря, аз още снощи прочетох информацията на самия сайт на Майкрософт в раздела за проблеми в обновяванията. Просто трябваше и преди това да прочета, а аз взех, че направо преинсталирах уина. А преинсталирането на уина е една огромна досада, защото работя с доста програми и трябваше всяка една да се инсталира отделно и се губи страшно много време. Информацията си я пазя винаги архивирана на външен хард, та всичко възстанових, но е ужасна досада.

преди 16 часа, Raze написа:

Нямам зор, когато тогава. Ти пробва ли с dism++ каквото ти казах? Може и микромеките нещо да са спрели обновяванията, ако много хора са се оплакали от бъгове или от проблеми с обновяването.

Да, да, пробвах и с това, наред е всичко, но добре, че Майкрософт си признаха. Инсталацията стигаше до 81 % зареждане и след това те изхвърля и пише, че има грешки и не може да се инсталира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.