Премини към съдържанието
dares

Подмяна на аудиосистемата на кола mercedes w203

Препоръчан отговор

преди 2 минути, AAUUXX написа:

Свирят 60-70 херца ниски което е достатъчно,тук говорим чисто теоритично разбира се.

Може и да не е достатъчно, зависи авторът на темата какъв бас обича. От бас до бас има разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, Деянчо написа:

Може и да не е достатъчно, зависи авторът на темата какъв бас обича. От бас до бас има разлика.

Бас бас,слуша рок,бичкиите не слизат много ниско като честоти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, най-добре върви дето те пратиха. Освен нови говорители се иска и ново окабеляване, щото загубата на качество често идва от кофти свързване. Не искаш ти да се занимаваш с тва, много играчка е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Silvering написа:

Мда, най-добре върви дето те пратиха. Освен нови говорители се иска и ново окабеляване, щото загубата на качество често идва от кофти свързване. Не искаш ти да се занимаваш с тва, много играчка е.

С нови и качествени кабели да се осъществи окабеляването. Ако мощностите са високи, трябват кабели с по-голямо сечение особено за субуфера (ако има такъв).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎22‎.‎9‎.‎2018‎ г. в 22:06, dares написа:

Добре, много ви благодаря, че се отзовахте в темата и въпроса ми,  дайте ми идея за качествени говорители за вратите , а за всеки случай туба или бас говорител заместител на моя ! Благодаря

на ‎22‎.‎9‎.‎2018‎ г. в 22:12, dares написа:

Същите , каквито са оригиналните , не искам да режа , напасвам и т.н. , просто замествам ! Има ги размерите на снимката от първия пост, най - горе.

Да не си мислиш, че аудиоинженерите на мерцедес са подбирали говорители по форумите!?!

Начетох се на простотии ....

Не се занимавай с глупости. Ако имаш повреден говорител си търсиш пак същия по моргите.

Ако искаш наистина качествена музика в колата си приготви парички колкото ти струва колата + още малко.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.