Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 6 минути, AGD написа:

Няма нужда да се оправдаваш. Дали щях да го спомена ако не досаждаш с безмислени отговори? Мога да ти посоча 50 твои които са от рода на тези или се съгласяваш с батковците само за да трупаш постове.

Нали знаеш, че можеш по всяко време да ме блокираш и да не ми четеш коментарите щом толкова те дразнят? За много отворен се взе нещо и почна да си позволяваш да ме критикуваш. Това дали коментарите ми са безмислени, или не, го решават модераторите, които имат правата да ги трият при тяхно решение. Не виждам ти да си модератор.

Щом толкова си заинтересован от мен и моята форумна активност, ще ти отговоря - съгласявам се с всеки, който е прав, включително и с "батковците". През оная работа ми е колко постове и колко лайкове имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Деянчо написа:

Нали знаеш, че можеш по всяко време да ме блокираш и да не ми четеш коментарите щом толкова те дразнят? За много отворен се взе нещо и почна да си позволяваш да ме критикуваш. Това дали коментарите ми са безмислени, или не, го решават модераторите, които имат правата да ги трият при тяхно решение. Не виждам ти да си модератор.

Щом толкова си заинтересован от мен и моята форумна активност, ще ти отговоря - съгласявам се с всеки, който е прав, включително и с "батковците". През оная работа ми е колко постове и колко лайкове имам.

"Много" ги интересува модераторите дали даваш безмислени отговори!

Просто си направи някакви изводи щом става за въпрос за това!

Много си досаден и безплоден, ама никой не иска да ти го каже. До вчера ползваше усилватели от "Селена", днес стана голям спец и даже даваш съвети.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AGD написа:

Много си досаден и безплоден, ама никой не иска да ти го каже. До вчера ползваше усилватели от "Селена", днес стана голям спец и даже даваш съвети.

titi1RGfMOR9IUcuuMeKK1Ahk1537817447.jpg

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поплачи си, няма как да ти забърша сополките!

• Тъжен 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

AGD ,без да съм адвокат на който и да е,това което правиш/пишеш дори да е така не е колегиално!
Деянчо,вярно че почна с нчу от селена,но и ние не сме почнали с нещо по-смислено от аудиотехниката,хубавото е че се учи и прави нещо вместо да се вее безцелно из кафета и кръчми.Може да се подвел по написано,може по инерция да го е написал това няма значение,имал мнение казал го е,за мен няма проблем!
Няма смисъл от такива “захапвания“.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, AGD написа:

Поплачи си, няма как да ти забърша сополките!

Тогава ще дадеш кинти за носни кърпички! Аз да не съм ти Рокфелер да давам пари за такива! Сега е криза, мизерия! Ти си виновен и ти ще си поемаш последствията от действията си!

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AAUUXX написа:

:offtopic_s:

AGD ,без да съм адвокат на който и да е,това което правиш/пишеш дори да е така не е колегиално!
Деянчо,вярно че почна с нчу от селена,но и ние не сме почнали с нещо по-смислено от аудиотехниката,хубавото е че се учи и прави нещо вместо да се вее безцелно из кафета и кръчми.Може да се подвел по написано,може по инерция да го е написал това няма значение,имал мнение казал го е,за мен няма проблем!
Няма смисъл от такива “захапвания“.

Съгласен съм. Няма човек да се е родил професор, но трябва и малко усет да има. Не трябва да се пише по инерция, а да се чете и малко да се помисли преди това.

Приключвам по този въпрос, че се отклонихме много от темата.

• Харесва ми 3
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За настройване на аудиотехника и за тест на озвучителните тела има едни много хубави тестове. Там има както различни честоти от тонгенератор, така и откъси от различни произведения за различни инструменти от различните жанрове музика. Има ги качени на рутракера. Ще дам два линка за сваляне, но искам да предупредя, че са доста "дебели" - единият е 5 гигабайта, а другият - 15 гигабайта. Това е така, защото образците от музикални откъси и тестови файлове от тонгенератор са записани с различно качество  - като DSD128, като ФЛАК 192 kHz/24 bit и т.н.

В тези тестове няма изкуствено "надуване" на ниските с 20 децибела.

Ето линкове, ако на някой му се занимава:

Много ми е интересно, ако си пусне тези тестове, дали авторът на темата пак ще чуе "бръждене".

Редактирано от capnemo
2.10 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Михайлов написа:

Много ми е интересно, ако си пусне тези тестове, дали авторът на темата пак ще чуе "бръждене".

Разбира се че няма да чува изкривяване,аз мога да му дам откъси записани лично от тонгенератор в цялата чуваема честотна лента,но едва ли автора ще знае какво да прави с тях и за какво се използват.Благодаря за линковете ще са полезни за четящите темата,включително и на мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.