Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет,

Имам въпросче:

- Защо от никое приложение за рингтонове не мога да инсталирам нищо на телефона си, без да е необходима намесата на РС....? Такива ли са условията или аз нещо не правя както трябва....?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Най-лесният начин да сложите рингтонове на телефона си е чрез iTunes, като промените името на файла от песен.m4a до песен.m4r и бъдете внимателни с приложенията, които теглите, някои от тях са с безплатен период от един ден и баснословните 100 лева абонамент на седмица.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да... това ми другият проблем: нещо не мога да се ориентирам кое е платено и кое не...

От два месеца съм с този телефон и нещо не мога да свикна с IOS...и изобщо с всичко....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Desislava Dikova написа:

Да... това ми другият проблем: нещо не мога да се ориентирам кое е платено и кое не...

От два месеца съм с този телефон и нещо не мога да свикна с IOS...и изобщо с всичко....

Четете в описанието на приложението. Прецакват в момента, в който пише, че приложението е безплатно, а то е  едва ли не безплатен пробен период. В описанието на английски език пише че има абонамент, който е от примерно $0.99 за седмица, но има уточнение, че за други страни и региони може да се различава. Вече като е изтелено пише колко струва в български лева и сумите на които съм попадал са от 10 до 100 лева седмично. Не си струва да теглите приложения от незнайни разработчици, по-добре е да си купите един рингтон за 1.99 лева от iTunes магазина. Изгледайте това видео, мисля, че ще е по-лесно да си направите рингтона, отколкото да се притеснявате на какво приложение сте попаднали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много! 

Сега ще разгледам...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ви чета сега се сещам, че преди време пробвах и малко ползвах https://www.zedge.net .
Просто сваляте приложението на апарата си и беше лесно нататък.
Нямам представа към днешна дата как работи и безплатно ли е, затова просто го разгледайте внимателно и ако ви е ок, действайте.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.