Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 5 минути, hodri написа:

Нямам представа за 12  волта. Обяснете, моля 

Какво да обясним - ти телефон, лаптоп не ползваш ли? Тази камера, нали от някъде трябва да се "захрани"? За сега, това няма как да стане по въздуха, макар и да има подобни опити. С една дума, до камерата (независимо с жичен или безжичен интерфейс е), трябва да и осигуриш и 12 V DC. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чрез адаптер и контакт, така ли е? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, hodri написа:

Чрез адаптер и контакт, така ли е? 

В най-общия случай - ДА! Но (особено при IP камерите), има и други начини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И монтажа трябва да е такъв, че да се избегнат нежелани посегателства за да не останеш без камера, захранването не е чак такъв проблем при положение че ел таблата на апартаментите са при входната врата, и според мен е най-добре да е IP камера ако само ще гледаш кой ти звъни така няма да си зависима от устройствата през които ще наблюдаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, bulljo написа:

И монтажа трябва да е такъв, че да се избегнат нежелани посегателства за да не останеш без камера, захранването не е чак такъв проблем при положение че ел таблата на апартаментите са при входната врата, и според мен е най-добре да е IP камера ако само ще гледаш кой ти звъни така няма да си зависима от устройствата през които ще наблюдаваш.

ип камера скъпа

нещо вместо шпионка

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Без умствен капацитет написа:

ип камера скъпа

нещо вместо шпионка

Ти наистина си без умствен капацитет! Ти ли ще я монтираш и окабеляваш тази камера на вратата?
Не се спряхте с простотиите, ей!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Ти наистина си без умствен капацитет! Ти ли ще я монтираш и окабеляваш тази камера на вратата?
Не се спряхте с простотиите, ей!

надявам се че има някаква и просто ще е замести - а кабела ще стърчи

HTB1tOE7JVXXXXcoXVXXq6xXFXXXF.jpg?size=1

другия вариант да измисли нещо над бутона за звънец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, bulljo написа:

Какъв по - точно? По - високо? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.09.2018 г. в 19:04, hodri написа:

Поръчвам например тази камера

https://m.emag.bg/kamera-za-vytreshno-vynshno-video-nabljudenie-s-infracherveni-diodi-ir-noshtno-vizhdane-aku-1-0-megapiksel-ahd-m-ak1035w/pd/DNYPKNBBM/?ref=similar-exp_center_1_4&provider=rec&recid=rec_4_rec_4_7c4f314c77ee0613178b71282f11afe5_1537960206

Купувам и един коаксиален кабел. Закачвам я над вратата и чрез кабел я свързвам в коаксиален порт на телевизора. Така няма ли да стане? 

на 23.09.2018 г. в 21:07, bulljo написа:

Пак казвам, не ми трябва да записва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, hodri написа:

Поръчвам например тази камера

https://m.emag.bg/kamera-za-vytreshno-vynshno-video-nabljudenie-s-infracherveni-diodi-ir-noshtno-vizhdane-aku-1-0-megapiksel-ahd-m-ak1035w/pd/DNYPKNBBM/?ref=similar-exp_center_1_4&provider=rec&recid=rec_4_rec_4_7c4f314c77ee0613178b71282f11afe5_1537960206

Купувам и един коаксиален кабел. Закачвам я над вратата и чрез кабел я свързвам в коаксиален порт на телевизора. Така няма ли да стане?

Не, няма да стане! Аналогова камера, без DVR няма как да включиш към ТВ - поне не така, както си го представяш.

Начина е да си направиш коаксиалния кабел BNC<>RCA

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, street racer написа:

Ами тогава да купя друг вид кабел? 

Не, няма да стане! Аналогова

камера, без DVR няма как да включиш към ТВ - поне не така, както си го представяш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти си много зле май :)

Кабела ти ще си го направиш сам: Купуваш коаксиален кабел, с дължина колкото ти трябва. В двата му края (след, като го "прекараш") слагаш по един F-connector. 

След това на всеки конектор слагаш съответната "букса" - BNC към камерата и RCA (чинч) към ТВ-то

F- connector, BNC, RCA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При това положение може ли вече всяка една камера да стане? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, hodri написа:

При това положение може ли вече всяка една камера да стане? 

Всяка АНАЛОГОВА камера - ДА!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, street racer написа:

Не, няма да стане! Аналогова камера, без DVR няма как да включиш към ТВ - поне не така, както си го представяш.

Аналоговите камери имат композитно видео...Turbo HD-тата работят по собствени стандарти, но пак имат композитно видео за съвместимост.
Точно така е както си го представя. Включва чрез SCART или RCA чинчове към жълтата букса/видео вход и камерата се показва на екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През композитния вход на тв-да, но горе ставаше дума за антенния .......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kassabasystems.com/wi-fi-fisheye-camera-vr13-w

Много ми харесва тази камера. Има всички функции. Ще помоля да ми кажете тя подходяща ли е за монтаж пред вратата? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.