Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, засича ми цс 1.6 и не мога да играя добре, знам че изискванията са доста малки за тази игра, но ми цепи пак. Лаптопа ми е двуядрен, 4гб рам, видео карта nvidia 920m. Все пак мисля че цс трябва да ми върви много добре. Пробвах с всякаква резолюция на цс-са но пак цепи. Vertical sync съм го спрял. Играя Dota 2 и ми върви доста добре, а е доста по-тежка от цс 1.6. Какъв може да е проблема? А в сървъра има 10 човека и пак ми цепи? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точният модел на лаптопа, или инфо какви са компонентите и ОС.

Например процесора.

Възможно е играта да не е оптимизирана за по новият Windows, но знае ли човек.

Трябва да е спрян торент клиента (ако имате) по време на игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам това е таблетен процесор (както се казва), не може да се очаква много от него: Цък

За сърфиране в мрежата, използване на мултимедиен център става, но за игри, не.

Всички драйвери инсталирани ли са на лаптопа, особенно тези за видео картата.

Опитахте ли да пуснете играта в Windows Xp mode, или в Windows 7, като изберете с десен бутон на иконката (играта),  от Съвместимост таба.

Лично аз бих пробвал с Counter Strike Source, защото си спомням, че имаше някакъв проблем с играта (не помня какъв), на Windows 8 нагоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери да не би да тръгва с вграденото видео. Инсталирал ли си последните драйвери за 920m от сайта на NVIDIA? Принципно процесора ти е много слаб. Отвори примерно един task manager по време на игра и гледай процесора колко се товари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Да знам, че процесора ми е доста слаб, но дота ми върви добре, пък цс 1.6 да цепи.. направил съм hl.exe да се пуска с нвидията. Всеки път като пусна цс ми излиза съобщение за оптимална резолюция, не знам защо. Аз цс съм го пуснал на 800х600, за да върви по-добре.

Докато играя се товари на 80-100%.....

Всички драйвери са инсталирани, да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.