Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lumberman

Агенти на западните служби у нас и други национални предатели

Препоръчан отговор

На тоя за какво му е такава охрана и бюджет за безопасност като няма кой да го гони, или може би има?
https://it.dir.bg/tehnologii/zukarbarg-imal-tunel-za-byagstvo-ot-tsentralata-na-feysbuk

Значи имал 70 въоръжени бодигарда, а същевременно натиска за забрана на огнестрелното оръжие:

https://www.change.org/p/mark-zuckerberg-mark-zuckerberg-to-publicly-demand-more-gun-control-from-politicians

Нагли 'начи! За едни може контрол, за да не могат да се защитават, а за сигурността на други се харчат милиони. Нещо двойни стандарти?!

Това е малко като с американците, които натискат КНДР да си прекрати ядрената програма, а те самите нямат никакво намерение да се откажат от своята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.02.2019 г. в 12:20, Lumberman написа:

Една статия на Костадин Костадинов:
Защо в българските училища има чужди държавни символи?

А цитираните под статията думи на Николай Хайтов си струва да се прочетат отново:

Тази  ти простотия  съм я пропуснал.

И какво толкова те притеснява че дадени обозначения и надписи са изцяло коректно написани на двата езика ??? На международен и  на български ???

КАква колония, какви символи бре...  Изперкахте тотално от тази пропаганда

От статията ти :

Цитат

Ние, българите от Възраждане, своя избор вече сме го направили. А вие?

От "възраждане" не са никакви българи, а провокатори,  които по правило правят золуми или на Шипка, или да провалят мероприятия като това на Иво Инджев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, miro20 написа:

От "възраждане" не са никакви българи, а провокатори, 

Каза провокатор номер едно в тоя форум!

А онзи Иво Инджев що не може да се препаше като мъж и на един въпрос да отговори и да смълчи опозицията? Ами щото не е мъж очевидно! Пълен резил - и е добре, когато такива излязат пред реални хора и реална опозиция, а не прислугващи журналисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възраждане с  Костадинов/наричан още Костя Копейкин/ е поредното червено-ченгесарско произведение...! Беше лансиран от ГЕРБ, че да стане директор на музей. После го изритаха. Стои, като резервен вариант, ако патриотичната ниша се опразни. Усеща се, че го крепят и бутат напред...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

Тази  ти простотия  съм я пропуснал.

И какво толкова те притеснява че дадени обозначения и надписи са изцяло коректно написани на двата езика ??? На международен и  на български ???

КАква колония, какви символи бре...  Изперкахте тотално от тази пропаганда

Влезни в едно немско, испанско, холандско, френско училище и виж има ли надписи на "международен" език или само на националния!!! И кой език всъщност е международен??? Руският не е ли и той международен??? Защо го няма написано на руски??? Поне е на кирилица!!!

преди 1 час, Lumberman написа:

А онзи Иво Инджев що не може да се препаше като мъж и на един въпрос да отговори и да смълчи опозицията? Ами щото не е мъж очевидно! Пълен резил - и е добре, когато такива излязат пред реални хора и реална опозиция, а не прислугващи журналисти.

Не Иво Инджев, агент Ивайло!!! Нека назоваваме нещата с истинските им имена!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Джугашвили написа:

Влезни в едно немско, испанско, холандско, френско училище и виж има ли надписи на "международен" език или само на националния!!! И кой език всъщност е международен??? Руският не е ли и той международен??? Защо го няма написано на руски??? Поне е на кирилица!!!

Хубаво, приели сме финансиране от американска фондация - това доколко е правилно и необвързващо е друг въпрос - но защо наистина надписът е на английски? Английският ли стана официален в държавата? И той сложен на ПЪРВО място?

преди 3 часа, Джугашвили написа:

:)

Браво Иво, браво Инджев!

Иво Инджев: Зле е за България, че не гони руски дипломати

Независима политическа ... проституция, "мисъл" щях да кажа.

Мерси, Миро, че ни напомни за тая персона, та да можем да ѝ отдадем и на нея внимание, както подобава за народен предател. Да получи и този своите "пет минути слава", както ти ги получаваш ежедневно.

преди 3 часа, nnnkjkklllk; написа:

Възраждане с  Костадинов/наричан още Костя Копейкин/ е поредното червено-ченгесарско произведение...! Беше лансиран от ГЕРБ, че да стане директор на музей. После го изритаха. Стои, като резервен вариант, ако патриотичната ниша се опразни. Усеща се, че го крепят и бутат напред...

Има го и това. Той се поизложи покрай оная фондация свързана Плевнелиев, дето искаше да налива парите от субсидията. Колко патриотично е да се вреш покрай Плевнелиев и ... как беше онзи "най-велик жив българин"? Та яко ги "громи" американците в момента, но е и прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руският език се формира върху основата на старовеликоруския език, обособил се около 14-15 век от староруския език.  До края на 17 век официален език в страната остава старобългарският в неговата руска редакция, което става причина за по-силното старобългарско влияние върху руския, отколкото върху останалите източнославянски езици.

Английският език е световен език. Около 85% от всички писмени материали са написани на английски език. Днес, един на всеки пет човека в света може да си служи с английски език.

От средата на XX век английският се превръща в най-популярния език в света – езикът, който най-много се използва.

Ползването на английски език повишава перспективите  за намиране на работа. Общо 67% от българите и 61% от живеещите в ЕС са на мнение, че владеенето на  английски език е важно за намирането на работа в чужбина. Английският е най-широко използван език за международен бизнес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 13 часа, Lumberman написа:

и на един въпрос да отговори и да смълчи опозицията?

Аз за пръв път чувам че идотите от "възраждане" са опозиция :) А  и какво питат ? 

Аз чух въпрос - ние сме един народ с руснаците?. А това е тотална лъжа, опровергана и от последните генетически изследвания.

Чудя се комплимент ли е това ? Бих коментирал ако се аргументираш. Което ти обаче никога не правиш :)

Пълен резил - и е добре, когато такива излязат пред реални хора и реална опозиция

Пак питам.. каква реална опозиция :) някой чувал ли е за тия  клоуни от "възраждане" ???

преди 11 часа, Джугашвили написа:

Чакай да те питам един много простичък въпрос.

- Има ли завършил възпитаник на световно известни университети, който да не знае английски, плюс в различни варианти , и  немски, френски и др  . езици ???

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, nnnkjkklllk; написа:

От средата на XX век английският се превръща в най-популярния език в света – езикът, който най-много се използва.

Ползването на английски език повишава перспективите  за намиране на работа. Общо 67% от българите и 61% от живеещите в ЕС са на мнение, че владеенето на  английски език е важно за намирането на работа в чужбина. Английският е най-широко използван език за международен бизнес.

Не думай!!! Явно и ти като Мирчо не си излизал от къщи!!! Я иди накарай германци и австрийци да ти говорят на английски в техните държави като кандитстваш за работа или пък французите!!! За испанците да споменавам ли, че и там е кауза пердута, при положение че цяла Южна Америка говори на испански, освен Бразилия, която пък говори на португалски...така че отпиши и португалците!!! Поляците говорят немски или руски, някои владеят и двата езика, поради общите им граници с двете държави!!! Та колко процента от живеещите в ЕС каза че са на това мнение??? За процента на българите да ти направя ли разбор, че и там е една мътна и кървава!!! Да ви имам статистиките и платените агенции, дето ги правят!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, nnnkjkklllk; написа:

ВЕРНО!???

9407695J.jpg

Не е по света, в България е!!! И то най-вече в тия, дето носа си не са си показвали на вън, ама дават "експертно" мнение!!! Комсомолец, я се пробвай да си намериш работа в Германия с английски език, да те видим до къде ще стигнеш!!! От глад ще умреш!!!Дреме му на нациста за простите англета и измисления им език!!! Франсетата и те не дават по-назад!!! До тук са 140 милиона жители на ЕС??? Толкова сте зле, че сами не го осъзнавате!!! То проблема ви да беше само английският, приказка щеше да е!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.10.2018 г. в 18:50, dedidi написа:

И една от "хакерските атаки" срещу България беше надъхването на хората, че техни съседи и колеги (имащи картончета в ДС) са докладвали всичко за тях на съответните служби.

Преди 1989г. мене са ме топили доносници редовно. Изпитал съм го на свой гръб.
Болните комунистически мозъци сега си имат тяхна телевизия в която си говорят за история от тяхна гледна точка.

преди 18 часа, nnnkjkklllk; написа:

Английският е най-широко използван език за международен бизнес.

В работата на жена ми в Люксембург между колеги си говорят на френски, но контактите с клиентите са най-вече на английски и като пишат нещо и то е на английски. Просто парите идват от цялата планета, та трябва някакън език на който да се разбират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И, не, този език няма общо с Британската империя и американската хегемония, и тези близо 800 военни бази на янките по цял свят? Просто хората са избрали английския от интерес към литература и благозвучие. То е ясно, че трябва да се намери общ език. Но защо ще ми слагат табели на английски в български училища? Може би като дойдат "началниците", да видят какво е направено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Lumberman написа:

Но защо ще ми слагат табели на английски в български училища? Може би като дойдат "началниците", да видят какво е направено?

Еми защото в първите дни като тръгна комунистическата телевизия - БСТВ, показаха стар черно бял филм в който един съветски другар от Москва го кани една учиелка ( в малък бг град ) да разкаже на малки деца на руски нещо от живота му. И децата го слушаха на руски и се разпакаха, демек били разбрали всичко. Пък те малки бе, аз в 5-ти клас учих руски в училище за първи път и тогава съм нямал да го разбера този разказ без превод.
Предишните началници ни караха руска литература направо да изучаваме в 10 клас.
Но тогава не можеше да си вземеш куфаите и да отидеш по собствено желание да живееш в гр. Одеса например, та да си намериш русокоса красавица.
А сега може ако знаеш западен език да отидеш да живееш във Франция, Германия , Италия, Испания и т.н.
Освен това има голям келепир да получаваш германска заплата, сравнено с българската за същата работа.
Ако зависше от мен ще ви наложа един западен език на него да учат всички деца всички предмети освен български  и история. Нямаше да е английски, или немски или френски щеше да е.
За да могат като пораснат да не слугуват на родните мутри, ами да се спасяват по единично в богатиге държави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Белгиеца написа:

А сега може ако знаеш западен език да отидеш да живееш във Франция, Германия , Италия, Испания и т.н.
Освен това има голям келепир да получаваш германска заплата, сравнено с българската за същата работа.
Ако зависше от мен ще ви наложа един западен език на него да учат всички деца всички предмети освен български  и история. Нямаше да е английски, или немски или френски щеше да е.

Знам аз, че търсиш келепира. Те и предателите това правят между другото. И ни предават да слугуваме на чужди господари по гурбет и у дома, пък даже ни убеждават, че и било престижно. Не е лошо да знаеш езици, но ако това е само средство да се пласираш на Запад или Изток, или да бъдеш пласиран, това е много ограничено мислене. Въобще тези съвременни втълпени от глобализацията ценности са ми крайно противни. Аз все си мисля, че ако имахме по-малко продажници в управлението и положението у нас беше по-добро, малцина щяха да напускат доброволно. Но който иска - прав му път! Немци и англичани имат нужда от по-бяла биомаса, ако това е някакво утешение.

Георги Марков е разбрал какво представлява и как работи системата на Запад още 70-те години, а ти как още не си го разбрал? Или ти плащат достатъчно, че да не се замисляш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат
  1. Chinese. According to Ethnologue the number of Chinese native speakers is close to 1.3 billion, roughly a billion of whom speak mandarin. ...
  2. Spanish. ...
  3. English. ...
  4. Arabic. ...

Класацията, е за броят на хората, за които езикът е роден, но все пак представя нещата доста различно от обсъжданото досега в темата. Между другото, Китай вече е 1.403 милиарда, така че броя е по-висок от този в мястото, в което е приведена цитираната класация. Индия е вече 1.374 милиарда и ако не беше толкова кастово и езиково разделена, щеше да заема второто място в света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Белгиеца написа:

В работата на жена ми в Люксембург между колеги си говорят на френски, но контактите с клиентите са най-вече на английски и като пишат нещо и то е на английски. Просто парите идват от цялата планета, та трябва някакън език на който да се разбират.

Само не ми казвай, че вярваш в тези глупости, които е постнал комсомолеца!!! Всеки средно интелигентен човек ще си зададе елементарният въпрос : Кой германец, австриец или французин е тръгнал да си търси работа в ЧУЖБИНА??? Ами хайде накарай хората от бенелюкса или скандинавските държави да тръгнат да си търсят работа в чужбина и да емигрират!!! Знаеш ли кога...точно никога!!! Ами те кои останаха и къде са тези проценти??? Слаб опит за пропаганда, ама нейсе!!! Сигурно пак руски хакери са виновни за резултатите от измислените им статистики!!! На хората им писна от зле скалъпените им манипулации, ама ако мине и никой не се усети, добре!!! Па на тоя даже и простотията му идвала в повече!!! Можеш ли да си представиш, колко е зле с горния етаж!!!

на 12.03.2019 г. в 14:54, nnnkjkklllk; написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Белгиеца написа:

в първите дни като тръгна комунистическата телевизия - БСТВ, показаха стар черно бял филм в който един съветски другар от Москва го кани една учиелка ( в малък бг град ) да разкаже на малки деца на руски нещо от живота му. И децата го слушаха на руски и се разпакаха, демек били разбрали всичко.

Класическа пропаганда като по учебник. Какво те учудва ?? :)

преди 21 часа, Белгиеца написа:

Но тогава не можеше да си вземеш куфаите и да отидеш по собствено желание да живееш в гр. Одеса например, та да си намериш русокоса красавица.

Всъщност, рестрикциите  през соца бяха по радикални отпреди . Нали всички знаем къде са пътували и развивали революционна дейност Възрожденците ?

Захари Стоянов, Раковски , и др къде са издавали и вестници и литература ?

Вазов къде е писал, и къде е издал първото "Под игото" ??  А? 

преди 12 часа, Lumberman написа:

Знам аз, че търсиш келепира. Те и предателите това правят между другото. И ни предават да слугуваме на чужди господари по гурбет и у дома, пък даже ни убеждават, че и било престижно. Не е лошо да знаеш езици, но ако това е само средство да се пласираш на Запад или Изток, или да бъдеш пласиран, това е много ограничено мислене.

Това именно е пътят към радикализъм. Хората в цивилизацията  отдавна гледат на границите като формалност, и гледат да се развиват и просперират. И това не е за сметка на някакво "Васалство" , предателство и подобни простотии.

Въобще тези съвременни втълпени от глобализацията ценности са ми крайно противни.

Теб ти е противна само едната страна на медала. И не осъзнаваш че именно другата страна те прави предател и антибългарин проповядващ простотии .

Крадеца вика дръже крадеца, предателя вика "ей ги предателите" .

Аз все си мисля, че ако имахме по-малко продажници в управлението и положението у нас беше по-добро, малцина щяха да напускат доброволно.

Пак наопаки. Именно защото в България нищо не се променя ЗАРАДИ крадливите комунисти и техните преки и косвени наследници, младите напускат.

Знаеш я дргугата ми аксиома която толкова ненавиждате - Че които постсъветски държави по навреме се оттърваха от тези зависимости , оттърваха се и от престъпната комунистическа идеология, и изритаха старите муцуни и агенти всякакви / при нас  все още те са и депутати и министри/   то... тези държави сега са в пъти по добре.

Това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Джугашвили написа:

Всеки средно интелигентен човек ще си зададе елементарният въпрос : Кой германец, австриец или французин е тръгнал да си търси работа в ЧУЖБИНА??? Ами хайде накарай хората от бенелюкса или скандинавските държави да тръгнат да си търсят работа в чужбина и да емигрират!!! Знаеш ли кога...точно никога!!! 

Ела да видиш в Люксембург всяка сутрин по магистралите от Германия, Франция и Белгия какви потоци от коли са в които са работещи в малката държавица. Що не си работят в техните държави ? Отделно има всякакви европейци в Люксембруг от богатите страни. Щото там е големата далавера. На какъв език си мислиш че си говорят един холандец с един французин ?
Точно вчера говорих с един холандец на английски, за децата си говорихме за записването в едно училище. Той като не владее френски и не е разбрал правилно как става подбора, та ще ходи пак да си довърши процедурата. Да бе, тия дето бачкат в Люксембург и са отдалече, не са тъпи и повечето наемат жилище в съседните страни и пътуват всяка сутрин по 30 км. В Германия не ебават да се настаняват, щото е два пъти по-далече. 
А работата в чужбина си я търсят даже доктори от Англия, идват в Белгия за по-голяма заплата и учат френски на стари години. Други ги пращат от фирмите в които работят във филиалите им в чужбина. Едно съседче го пратиха няколко месеца в Малта. Обикновено после стават по-лесно шефове ако ходят по чужбина да бачкат за фирмата майка. Някои попадат в капана на шефската заплата и остават където са ги пратили. Когато има общ език има преселение.

А иначе най-големите агенти на западните служби са направо сред политиците.
Като ги гледаш как се изказват като чели имат направо инсталирани чипове у мозъка и все чужди интереси защитават, значи имат файда някаква да са такива. Особено много бие на очи хамериканска подлога като почне да философства. А по БНТ пуснали направо американско шоу след обяд. До там стига наглоста на агентите. Сред тия дето ходят да учат там на стипендии със сигурност има вербувани. Като се върнат после, щото са ги пратили ония да се върнат, после чял живот служат на чужд господар.
Но, същественият въпрос е, като запада ли е по-добре или като съветския съюз ?
Така и така има агенти и от изток и от запад, ама държавата на кой стандарт на живот е по-добре да прилича ?
Комунистите доказаха 45 години че освен диктатура и по 250 лв заплата за всички друго не могат да направят, когато цялата влас е у техни ръце. Руснаците вече 30 години не са забогатели, нищо че няма вече комунизъм при тях. А пък германците и след разрушена икономика след войната, пак са си богати. Унгарци, чехи и поляци дърпат напред, щото копират успешно от запада.
Тарикатлъкът за всеки по отделно е да се нагоди към по-добрата система и да се възползва максимално за себе си да извлече най-доброто възможно.
След 2007 турците от България я ги вижте как са хукнали на запад. Що не ходят у Турция да мизерстват и да ги набутва у пандиза Ердогъз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Белгиеца написа:

А работата в чужбина си я търсят даже доктори от Англия, идват в Белгия за по-голяма заплата и учат френски на стари години. 

Да, де, аз какво съм написал по-горе!!! Англетата и останалите другоземци учат френски и немски, а не френско и немско говорящите английски!!! Емиграцията е в тази посока, а не обратно!!! При това най-вече на високо квалифицираните кадри!!! В Германия специално, за да ти признаят дипломата ти искат определено ниво на владеене на немски!!! Предполагам и в Белгия, и във Франция и в Холандия е така!!! Дреме му на германеца, че си знаел перфектно английски в Германия!!!

преди 28 минути, Белгиеца написа:

Да бе, тия дето бачкат в Люксембург и са отдалече, не са тъпи и повечето наемат жилище в съседните страни и пътуват всяка сутрин по 30 км. В Германия не ебават да се настаняват, щото е два пъти по-далече. 

Не ми го обяснявай на мен, защото и аз съм от тези, само че го правя с Дания!!! И да ти кажа, до сега английски не ми е притрябвал!!! Двата официални езика във фирмата са датски и немски!!! Дори и курсовете ги провеждат на тези два езика!!! Даже съм и един от потърпевшите!!! Като бях на курс, ме питаха на какъв език искам да ми е изпита!!! Имаше го на 10-15 езика, включително руски и английски!!! Аз като видях им казах на руски или английски, ама ми резнаха крилцата и ми казаха да си избирам между датски и немски, защото  това били официалните езици във фирмата!!! Виж, руският също ми влиза в употреба и ми помага много, защото има доста рускоговорящи люде!!! Пак да питам, къде са тия проценти за английския???

преди 35 минути, Белгиеца написа:

Защо трябва да сме КАТО някого, а не да си гледаме собствените интереси!!! Да не давам за пример други държави, да не кажете " с тях ли ще ни сравняваш", но ето ги унгарците!!! Нито са по-голяма държава като територия, нито са с повече население!!! Как съумяват да си защитават интересите!!! Много просто!!! Имат държавници, а не продажни марионетки и кукли на конци в управлението!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Англетата и останалите другоземци учат френски и немски, ...:)

Пилот от американските авиолинии Pan Am, очаквайки разрешение за излитане за Мюнхен чува следния диалог.

Пилот на Lufthansa (на немски): "Земя, кога ще имаме разрешение за полет?"

Земята (на английски): "Говорете на английски, ако искате да чуете отговор!"

Lufthansa (на английски): "Аз съм германец и летя на германски самолет. Защо трябва да говоря на английски?"

Неизвестен глас от друг самолет (с красив британски акцент): "Защото загубихте проклетата война!"

Цитат

Като бях на курс, ме питаха на какъв език искам да ми е изпита!!! Имаше го на 10-15 езика, включително руски и английски!!! Аз като видях им казах на руски или английски, ама ми резнаха крилцата и ми казаха да си избирам между датски и немски, ...

Ся,не стана ясно какъв е норматива или ти не си разбрал! Тия ги разправяй на баба си от северозападналия край,откъдето си се пръкнал самия! Защото какво трябва да е съдържимото ти под шапката ,да се кръстиш на масовият убиец грузинският изверг?

Цитат

Защо трябва да сме КАТО някого, а не да си гледаме собствените интереси!!!

Да пусна ли пак списъкът на правителствата,управлявали и досега страната ни повече от 27 години? БКП /ДС/КГБ!

https://www.kaldata.com/forums/topic/167678-българия-е-най-тъжното-място-на-света/page/56/?tab=comments#comment-4193610  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nnnkjkklllk; написа:

Пилот от американските авиолинии Pan Am, очаквайки разрешение за излитане за Мюнхен чува следния диалог.

Пилот на Lufthansa (на немски): "Земя, кога ще имаме разрешение за полет?"

Земята (на английски): "Говорете на английски, ако искате да чуете отговор!"

Lufthansa (на английски): "Аз съм германец и летя на германски самолет. Защо трябва да говоря на английски?"

Неизвестен глас от друг самолет (с красив британски акцент): "Защото загубихте проклетата война!"

Аха минахме вече на вицове ... що ми се струва,че сте объркали темата?

https://www.kaldata.com/forums/topic/240745-вицове-част-5/page/256/?tab=comments#comment-4194993

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Белгиеца написа:

Така и така има агенти и от изток и от запад, ама държавата на кой стандарт на живот е по-добре да прилича ?
Комунистите доказаха 45 години че освен диктатура и по 250 лв заплата за всички друго не могат да направят, когато цялата влас е у техни ръце. Руснаците вече 30 години не са забогатели, нищо че няма вече комунизъм при тях. А пък германците и след разрушена икономика след войната, пак са си богати. Унгарци, чехи и поляци дърпат напред, щото копират успешно от запада.
Тарикатлъкът за всеки по отделно е да се нагоди към по-добрата система и да се възползва максимално за себе си да извлече най-доброто възможно.

Мн добре казано :)

Просто пропагандата е на такова ниво , че разн исталинисти и подобна сволочь си мислят че Путлеристан е СССР. че черното е бяло, и то само защото са разглезени от съвременните свободи .

А Путлерланд е в пъти по зле от всяка една капиталистическа държава от 30-те години на миналия век. В пъти по големи кражби, корупция, репресии и т.н. Мафия облечена в държавен апарат на бивщите КГБстки служби .

Обикновенния руснак хал хабер си няма че живее в най богатата на планетата страна на ресурси !  Просто защото 100-те рашистки милиардера са прецедент в световната история  и прекрасен пример на одържавена мафия както казах.

А какво е одържавена мафия , разполагаща с военен и репресивен апарат  - Хунта,  умножено по 10 . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иран нанесъл тежък удар по шпионската мрежа на ЦРУ и МИ-6

Ето как действат хората. А нашите продажници и агенти себе си ли да арестуват? Трупат апартаменти вместо това!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Lumberman написа:

Иран нанесъл тежък удар по шпионската мрежа на ЦРУ и МИ-6

Ето как действат хората. А нашите продажници и агенти себе си ли да арестуват? Трупат апартаменти вместо това!!

съмнява ме да са към 300 шпиона.. ама защо не. Нека са 3 000 . Лично аз одобрявам дейността срещу ислямистки режими.

Относно нашата кочинка...  на всички е ясно и без "специални и секретни" доклади , че ние сме изцяло превзети от руските служби/или просто никога не са ни пускали/ .

Те пРезидент ни предложиха и съгласуваха.... сега ни редят евролистите с техни троянски коне ...  кво да говорим... :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Х. Трифонова
      Децата ни са в опасност. Педофили превземат властта!
    • от Анита Х. Трифонова
      Юлиан Вучков: Бойко Борисов е виновен и ще понесе отговорност за трагичното състояние на България
      Юлиан Вучков: Бойко Борисов води безплодна вътрешна и външна политика

• от kalansuv
      http://vek21press.com/index.php/2016/01/17/russia-ograbva-bulgaria/
      Как да стане така, че всички българи да четат тези прости факти.
      Защо е тази слепота!
      И тази мъка българска!
      Явно на някой хора в България нивото си е такова, интелектуална немощ и слепота, колкото и да доказваш и с цифри и факти и не става и туй то, Ганьо се е запънал на братушките, мрази злите американци и точка. Ти му обясняваш как му бъркат ежедневно в джоба то те гледа, като живо и „ааа мариците…“, Ганьоо тия марици са толкова американски, колкото ти си Китаец или другия ми любим русофилски тъпизъм е за „грантовите журналисти“ щото взимали грантове и са купени, а Ганьо не разбира просто, че с въпросните грантове се финансират дейности в които никой не инвестира за да има някакво равновесие и всичко това се прави абсолютно прозрачно, което изключва рекета на другия полюс са ганьовите патриоти, дето ги финансират абсолютно незаконно не прозрачно типично по ганьовски, обаче Волгин може да каже на Гамизов, че е грантов журналист и да хвърля кал с доказателства, ех ако нямаше толкова чугунени глави в България такива, като Волгин също нямаше да има, защото той е мърсотията хвърляща мърсотия….
      http://vek21press.com/index.php/2016/01/17/russia-ograbva-bulgaria/
      Поздравления за статията! Освн за пенсионерите (като мен) оставени на доизживяне, главната беда за България е, че грабежът от червените господари (комунистически и посткомунистически, руско-българо-съветски) прокудиха преобладаващата от младото дееспособно поколение да търси оцеляване, спасение и достоен живот в чужбина. Главната причина за дмографския и морален разпад на България е въведения сталинско -димитровски насилнически, диктаторски режим на мизерно, робско зплащане на труда, което не е било и го няма в нито една нормална капиталистическа демократична страна. Този манталитет на ограбване на хората и от държавата и от новоизпечените „капиталисти“ господства и съсипва народа и сега и в „братска“ Русия и у нас, които сме уж „по демократични и по европейци“….
    • от NIKISHARK
      Интересни и изненадващи неща от проф. Никола Филчев. Имам усещането,че ако този човек каже цялата истина ще стане страшно....

• от Soviet Soldier
      "Google" ограничи достъпа до "Спутник" и "RT" (Russia Today).

Източник: https://trud.bg/гугъл-ограничава-достъпа-до-спутник/

Възможно е Русия да забрани рекламата в "Google", от която въпросната компания само на руска територия печели по 34 млрд. щатски долара годишно:
      https://russian.rt.com/world/news/451571-gosduma-zapret-google
  • Дарение

• Добави ново...