Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Той трябва да може да зарежа и сърфира в интернет колкото се може по бързо, и да може да се играе на него,  най много играта world of Tanks  за по тешки игри няма нужда.Клипове и филми са +.Бюджет 700-750лв.По възможност над 15 инча ако не,  не.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо такова:

https://laptop.bg/laptops-lenovo-V130_15-lenovo_v13015ikb_81HN00EUBM

I3 процесор, 4 GB RAM памет, SSD и вградено видео. За повече с този бюджет няма как да стане, евентуално търсиш нещо втора употреба с по-добри параметри и остатъчна гаранция. Иначе за посочената игра ще е достатъчна конфигурацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих предпочел Lenovo IdeaPad 330s , заради IPS екрана, и малко по-мощния процесор. SSD-то е хубаво нещо, но винаги може да бъде добавен по-късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересуваме главно бързината на браузването в интернет.Искам да е бързо, бързо сърфиране със много подпрозорци, на второ място бързата работа на поне по простите приграми VLC, и други който са за широкото потребление например word, exel, и на последно място да ми върви world of tanks други игри не ме интересуват.hdd може да е под 500 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готин е. Остава да му метниш един джам от маймунарника и си готов да пренасочваш съветските ракети.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.