Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . От известно време търся кола в интернет . Главно ровя в 2 големи европейски сайта . Проблема е ,че като намеря дадената кола и пусна имейл на продавача той ми отговаря ,че колата не е при него и той се преместил да живее в друга държава и затова я продава . Бил я оставил на някоя си транспортна компания и да съм му бил дал три имена,адрес,телефонен номер ,а в някой случай и ЕГН за да ми я изпрати чрез тази компания право до адреса ми в БГ . Интересното е ,че от 40 обяви на които съм пуснал запитване и 40-те ми излизат със тази история . Вече съм 100% сигурен ,че имам вирус или нещо следи активноста ми в нета и ми показва това което искам да видя за да "клъвна" . Казвам го защото вече същото ми се случи с един анцунг който търсих миналата година търсех и абсол'тно никъде не го намирах първите 2 дена защото и производителя го беше спрял от производство за момента . След 2-3 дена изведнъж започнаха да ми излизат оферти за същия анцунг във всякакви сайтове и "клъвнах" . Изгорях със 150 паунда и се опарих . Та мисълта ми е как да проверя имам ли вирус ? Аваст и Малуеър нищо не показват ,а съм 100% сигурен ,че "нещо" следи какво търся в нета и ми го "предлага" . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетете и изпълнете указанията зад линка. Създайте нова тема там. Изчакайте член на HJT екипа да ви даде указания за по-нататъшни действия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.