Премини към съдържанието
Svetlin Dqkov

Защо windows xp не иска да се инсталира

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с инсталация на windows xp не иска се се инсталира пробвах с всички програми които знам но не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Svetlin Dqkov написа:

Здравейте имам проблем с инсталация на windows xp не иска се се инсталира пробвах с всички програми които знам но не става

С какви програми си пробвал?На какво инсталираш Windows ХР?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети първо това:

След това дай подробна информация какво точно правиш и какво точно се случва, ако трябва приложи и снимки. От какво инсталираш, какво XP и т.н.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Svetlin Dqkov написа:

На така зададения въпрос от твоя страна ще кажа., че Windows XP ти е сърдит и затова не иска да се инсталира.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Svetlin Dqkov написа:

всички програми

Много интересно ми е да изброиш въпросните програми с които си пробвал да го инсталираш?

Моля!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Svetlin Dqkov написа:

Ако компютъра е от новите поколения или нов лаптоп, няма как да го инсталираш. Възможно е ХР да няма драйвери за хардуера който използва компютъра! Та ако искаш и за Биоса който използва!

Питаха те вече. Какъв е компютъра. Дай ни данни за този компютър, лаптоп, модел, марка ,информация за процесор, видеокарта, модел на дънна платка, рам памет???

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че не е попитал за Win 3.11 :D

• Ядосан 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vstoitsov написа:

Добре, че не е попитал за Win 3.11 :D

От къде да знаеш .... може сегашния му да е такъв и да издирва програма на Win 3.11, която да му направи виртуална машина във DOS .... :)

преди 1 час, barbuncela написа:

Ако компютъра е от новите поколения или нов лаптоп, няма как да го инсталираш.

Не съм правил такива опити .... хм .... интересен казус .... дали драйвер за седмица може да се нагоди на XP-пи???

Поне да сподели какъв е процесора .... та да помислим тогава ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДиоиД написа:

Не съм правил такива опити .... хм .... интересен казус .... дали драйвер за седмица може да се нагоди на XP-пи???

С новите процесори, рам, сата 2,3 , новите дъна, новите биоси, uefi, забрави за ХР. Вероятно и за хард дисковете (някои, може би) се отнася!

ХР не знае какво е това! Все едно да опиташ инсталация на  Windows 98 на компютри от преди 15 години! Моментално блокира с съобщение за грешка!  :)  Личен опит и любопитство!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, barbuncela написа:

ХР не знае какво е това!

Не знам .... може би някой ако му помогне .... знам ли???

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-windows_install-winpc/dual-boot-windows-xp-with-uefi-windows-10/85a75ab3-6037-4966-9939-64f430f7c8c2

Просто трябва да сподели какъв е процесора ...  и с кои програми е опитвал ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ДиоиД написа:

Не знам .... може би някой ако му помогне .... знам ли???

Прочетох го набързо...Според мен зависи от хардуера. Преди време си направих експеримент с един модерен лаптоп да му кача ХР

Съобщението беше нещо като...Абе непозната система. Нещо такова, че английският ми е зле!   :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

...Абе непозната система.

Добре .... освен процесора да сподели и дънната платка ... ;)

Поне нещо да промоца .... да се ориентираме .... се .... ако иска на умния си телефон да си качи XP, то ако е достатъчно луд може и да намери някакъв вид емулатор ... знам ли .... :)

Примерно на моя съм си качил един емулатор на Apple II - т.е. осем битов на който си играя Каратеката и Златна треска ... :) Ей тъй .... от спомени мои младежки от зората на първите персонални компоти .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано...ама... много теми остават точно така без край....защото питаме неща които не разбират...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се ли усещате, че за сега няма обратна връзка и само пълните темата с плява?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На виртуална машина стана .... имах малко проблем с ISO-то ... но от физически диск стана ...

Сега анализирам къде бъркам, че от виртуален диск нещо ми бяга нещо и излиза грешка ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.