Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, тегля един контент и уж казва, че файлът е свален. Отварям ISO-то, дава развале файл. Пускам проверка за файловете, излиза, че е свален до 24,6%. Свалям останалото, пак грешка. За първи път се случва такова. Версията 2.2.1 и до сега е работела без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Eclipse2G написа:

Здравейте, тегля един контент и уж казва, че файлът е свален. Отварям ISO-то, дава развале файл. Пускам проверка за файловете, излиза, че е свален до 24,6%. Свалям останалото, пак грешка. За първи път се случва такова. Версията 2.2.1 и до сега е работела без проблем.

Проблема е в това, което теглиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случвало ми се е подобно нещо, когато антивирусната изтрива крака на програмата/играта, но извежда съобщение.....

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Емил Костов написа:

Проблема е в това, което теглиш.

До сега от зелката не съм имал проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Eclipse2G написа:

До сега от зелката не съм имал проблем.

Той проблема е във файловете, които сваляш. Не е проблем в торента. Ако ти го прави при всеки файл ще се съглася, че проблема е в торент клиента, но ако ти го прави само при тези файлове проблема е в че просто са корпупнати.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Zaza Zaraza написа:

Случвало ми се е подобно нещо, когато антивирусната изтрива крака на програмата/играта, но извежда съобщение.....

С Касперски съм, а той не трие щело и нещело. Иначе от 5.7 гб. се свалят само 1.4гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Eclipse2G написа:

С Касперски съм, а той не трие щело и нещело. Иначе от 5.7 гб. се свалят само 1.4гб.

Проблема е в торент файловете И на мен ми се е случвало.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Емил Костов написа:

Проблема е в торент файловете И на мен ми се е случвало.

Ясно, ще търсим друг вариант. Може да се заключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли да отвориш файла?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спри всички програми, а които се опитваш да го отваряш / монтирваш. А по-добре рестартирай компютъра. Дай <Manual hash check> и да се досвали липсващото. Обикновено такива стават като се мъчиш преди да е досвалено. Дори и с видео фаяйлове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Филипов написа:

Спри всички програми, а които се опитваш да го отваряш / монтирваш. А по-добре рестартирай компютъра. Дай <Manual hash check> и да се досвали липсващото. Обикновено такива стават като се мъчиш преди да е досвалено. Дори и с видео фаяйлове.

Давал съм ръчна проверка. Уж досваля и  нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Eclipse2G написа:

Давал съм ръчна проверка. Уж досваля и  нищо.

Просто файла дето се опитваш да свалиш е скапан. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай диска, на който го сваляш, за грешки. Пробвай след това да изтриеш файла и да го пуснеш от началото.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Просто файла дето се опитваш да свалиш е скапан. 

Ще изчакам

Колев60

да видим какво ще направи.

преди 5 минути, Raze написа:

Тествай диска, на който го сваляш, за грешки. Пробвай след това да изтриеш файла и да го пуснеш от началото.

Ще го мина през hd tune.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е пич, ти майтапиш ли се? GRID2 я има на 400 хиляди торента, кво си се заклинил в тоя точно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Eclipse2G написа:

Ще го мина през hd tune.

Тествай го с windows инструмента. През explorer/десен бутон/properties/tools/check. Ако е системния, рестартирай и го изчакай да се провери, ако е нужно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Колев60 написа:

Всичко е готово и файла се разархивира( всъщност, в папката са два файла и долният е RAR format.)Като го разархивирам се получава  ISO фаил за инсталация. Това е от мен и се извинявам, че се забавих. Няма никакъв проблем със файла. Това е за инфо на Емо Костов! Линкът за изтегляне съм ти го дал в горният си пост, защото не мислех повече да пиша.

Благодарско! Сега остава въпроса що се е*ава системата. Други торенти нямам проблем.

PS: От Megasync ме карат да им свалям софта за да сваля файла. Свалям го, искат и акаунт. :angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато даваш проверка и повторно сваляне на липсващите части, мисля че трябваше да махнеш имиджа от виртуалния диск (ако изобщо е бил там де). Иначе май не можеше да се свали. И аз съм имал такива проблеми (макар и не с толкова голяма разлика) и когато ISO-то е било заредено като виртуален диск, не искаше да се свали останалото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи ли каквото ти казах? Тества ли диска за грешки и изтри ли всички файлове от торента, включително папката и да го пуснеш от начало?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Raze написа:

Тествай го с windows инструмента. През explorer/десен бутон/properties/tools/check. Ако е системния, рестартирай и го изчакай да се провери, ако е нужно.

Цитат

[Window Title]
Checking Disk Local Disk (D:)

[Main Instruction]
Your device or disk was successfully scanned

[Content]
No problems were found on the device or disk. It is ready to use.

If you removed the device or disk before all files were fully written to it, parts of some files might still be missing. If so, go back to the source and recopy those files to your device or disk.

[V] See details  [Close]

преди 4 минути, TheDarkAngelOfHope написа:

Когато даваш проверка и повторно сваляне на липсващите части, мисля че трябваше да махнеш имиджа от виртуалния диск (ако изобщо е бил там де). Иначе май не можеше да се свали. И аз съм имал такива проблеми (макар и не с толкова голяма разлика) и когато ISO-то е било заредено като виртуален диск, не искаше да се свали останалото.

Имидж файла не е зареден , защото ми плюе грешка при отварянето.

преди 4 минути, Колев60 написа:

Аз съм свободен, нали?

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Колев60 написа:

Дал съм ти линк за изтегляне. Ако го теглиш от тракера и скоростта ти е малка, ще има да го теглиш половин ден. Отвори линка, изтегли го, пък тогава си върши работата, щото не обичам да ми се трупат чужди файлове които не ползвам, на облака!

Проблема е, че с лисицата не иска. Само с хрома или приложението на Мега. То освен това иска и регистрация и стана една сложна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.