Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам няколко снимки с сянка на лицето ми честично както и на цялото лице,как да ги премахна с потошоп цс6 съм има ли подробен урок защото съм начинаещ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я качи ги, да видя как е качество. Ако е некой акварел, и на сенкя, и на слънце вде тая... нема шанс да те харесат повече... На коя ще ги изпращаш?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във фотошопа в image има автоматични филтри. Леко цветовете могат да се освежат. Но там където е сянката липсват детайли и дори да се пипне с някой филтър, има голяма вероятност да се получи нереално, неестествено...

Сега съм на бачкане , но по-късно или утре мога да ударя едно рамо.... Но, на снимка, на която липсват детайлите не може много, да се очаква....

Във фотошопа в image има автоматични филтри. Леко цветовете могат да се освежат. Но там където е сянката липсват детайли и дори да се пипне с някой филтър, има голяма вероятност да се получи нереално, неестествено...

Сега съм на бачкане , но по-късно или утре мога да ударя едно рамо.... Но, на снимка, на която липсват детайлите не може много, да се очаква....

Разгледай и експериментирай с Adobe lightroom... Той е насочен към тая част. Докато фотошопа е по към дизайн, монтажи. Става и с него де....

Това е Царавец, нали? Не е Цари мали град....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще добавя една лека забележка. В спортното облекло, изцяло черния цвят е неудачен. Млад човек си, избирайте по топли цветове....

Черното блести, ноо при други стилове....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

23521906_m.jpg

23521905_m.jpg

Примерно нещо така....Трябва да експериментираш и ще се стане ефектно, но на светли снимки. При тъмните има шум и програмите са безсилни. Трябва по-добро фото.....успех :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Zaza Zaraza направо срина покрива! Какви фотошопи, какви умопомрачителни филми гледаш, че даже не си направила нищичко, ами си развалила снимката.

@valyo_93 просто взимаш най-тъпия елементарен редактор на картинки и му вдигаш гамата. То голяма философия, виж клипа.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Mlechko написа:

@Zaza Zaraza направо срина покрива! Какви фотошопи, какви умопомрачителни филми гледаш, че даже не си направила нищичко, ами си развалила снимката

Лелееее верно....Хаха:wink12:

Добре че ми отвори очите..... 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.