Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля за малко помощ . Вчера ъпдейтнах gigabyte b360m HD3 от F3 до F10 биос версия, и от тогава видео картата ми ми дава само черен екран перките въртят , но нищо на екрана . Работи само на вградено видео вмомента .Пробвах да дам на default настройки в биоса ,но пак не се оправи проблема.. Видео картата е GTX 970..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От настройките на BIOS включено ли е външно видео?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирай компютъра с премахната видео карта и правилно свързан монитор, и после я върни на място, свържи монитора към нея и стартирай машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това направих вече 20 пъти,поради тази причина написах че на вграденото видео си тръгва а с видеокартата не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата тръгна! Прецаках си малко кутията за да пробвам на другия слот и уви тръгна (добре че дъното е с 2 слота PCI 16) . Незнам как и защо ,но след ъпдейта на биоса другия слот вече не работи.Може би ще изчакам следващата версия на биос ,ако се осмеля да го ъпдейтна въобще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на поддръжката за проблема. Флашни със стария BIOS.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биос не се префлашва само защото има по-нова версия, когато системата работи безпроблемно. Да не си забравил да включиш допълнителното захранване на картата ? При изключено захранване от мрежата извади батерията и задръж бутона за стартиране за 10-тина секунди, след което монтирай батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.