Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :), скоро ще купувам Passat b5 или е b5.5 не съм сигурен какъв точно е, не ги разбирам много, ако искате ще кача снимки. Четох в други форуми, че тези които са с помпа дюза били много несигурни, че се развалят/изгарят бързо и т.н. То все пак преди да я взема задължително ще мина през сервиз да я видят.. та искам да ви попитам за мнение за тази кола 1,9тди 131 коня е.. също така ми предлагат същата с 300лв по-евтина, но е 101 коня пак помпа дюза, но мисля че 131 ще е далеч по-добре. Ако някой е имал и има такъв моля да ми сподели всичко което знае за нея. Возия, разход, проблемна ли е много. (колата е седан, 5 скорости за жалост). Ето и снимка 

42743635_1907987832572197_2733847847563689984_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За другото не знам, но модела със стоте коня е едно утепано магаре на практика. Може да е дуракоустойчив, може да е икономичен - да икономичен е наистина - но като изпреварвам някоя баба пешеходец бутаща с едната ръка количка, а с другата се подпира на бастун, педала ходи до ламарината. 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.