Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (есенно изложение)

Препоръчан отговор

Жена загина, а 5-ма възрастни и 2 деца са ранени при челен удар (обновена)

За пореден път съм потресен...
Особено за децата на 25, 15 и 18 години...

От много години казвам, че няма по-тежка участ на света родител да погребе детето си и няма земна сила, която да ме убеди, че има по-голяма тегоба на света от това.

пп. Дано на никой не му се случи, но само за 24 часа отново имаме 4 убити.
Хората войни водят и нямат такива жертви като брой, а тук защо ги вървим така, бе, хора...защо...

• Тъжен 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Жена загина, а 5-ма възрастни и 2 деца са ранени при челен удар (обновена)

За пореден път съм потресен...
Особено за децата на 25, 15 и 18 години...

От много години казвам, че няма по-тежка участ на света родител да погребе детето си и няма земна сила, която да ме убеди, че има по-голяма тегоба на света от това.

пп. Дано на никой не му се случи, но само за 24 часа отново имаме 4 убити.
Хората войни водят и нямат такива жертви като брой, а тук защо ги вървим така, бе, хора...защо...

:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Megumi написа:

Няма си друга работа

Това сега, ако ми кажете, че само при мен е така

Виж си интернета дали ти е наред и дали не пъпли с 200-300kb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, algor написа:

Виж си съобщенията :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Едно време какъв Word имаше

Спомням си Word-а на Windows 95

Първия Word, на който прописах

преди 2 минути, algor написа:

Интернета е наред, но не разбирам тоя прозорец с известия дали е някаква нова екстра на форума или проблема е в моя телевизор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.12.2018 г. в 15:56, Безимен написа:

Мегумче, колкото трябва. Значи тоя телефон на намокряне може да издържа, ма на падане от втория етаж - не.
Един дисплей за телефон, който струва 1500лв не струва 20лв. Не е рационално при моята употреба.
За теб може да е ок, не искам да ми се обиждаш, но не работиш това, което аз.
Трошенето при мен е неизбежно, само парите които давам за всеки следващ....мога да ги избера.

За теб лейбъла  ,,Ейпъл,,  все още ти е далечна химера.И аз преди си мислех,че това е излишно разхищение на средства,но уви, оказа се необходимост.От както си го взех, му се наслаждавам все едно вчера съм го взел. 5-6 пъти е опускан на асфалт,знаеш моята работа е хамалска,бързане,много физически натоварвание,епа една драскотина няма,и го ползвам без калъв.Всъщност всички в мойта фирма  без изключение, са с айфони,даже повечето, тамън излезе нов модел и айде ъпгрейд.До като аз съм стиснат като ефрейски задник.До като не издаде багажа ще го мъча.Сега се оглеждам и за едно лаптопче на ,,Ейпъл,,     ,е някоя бюджетна версия разбира се,  до 1500 евро, няма да изхвърлям на топ модели за 3 бона,че няма да ми отива на положението на хамалин без средно образование.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, franchesko написа:

За теб лейбъла  ,,Ейпъл,, в все още е далечна химера.И аз преди си мислех,че това е излишно разхищение на средства,но уви, оказа се необходимост.От както си го взех, му се наслаждавам все едно вчера съм го взел. 5-6 пъти е опускан на асфалт,знаеш моята работа е хамалска,бързане,много физически натоварвание,епа една драскотина няма,и го ползвам без калъв.Всъщност всички в мойта фирма без икзчение са с айфони,даже повечете тамън излезе нов модел и айде ъпгрейд.До като аз съм стиснат като ефрейски задник.До като не издаде багажа ще го мъча.Сега се оглеждам за едно лаптопче на ,,Ейпъл,,  е някоя бюджетна версия до 1500 евро, няма да изхвърлям на топ модели за 3 бона,че няма да ми отива на положението на хамалин без средно образование.

Няма да ти върши никаква работа Макбука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зима еееееееее :ski4:  Юруш, в новата тема :jumping11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.