Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (есенно изложение)

Препоръчан отговор

На Симича му търся отчаяно работа че почнах да го съжалявам къде ходи по обекти с пасата
@simtech приятелю ако и тука не ти излезе късмета и не се намери място за капацитет като теб тогава само за докер или хамалин ще ти търся.
https://money.bg/management/paysafe-balgariya-tarsi-nad-100-sluzhiteli-v-ofisa-si-v-sofiya.html

Ако не може да се пребориш с конкуренцията и да грабнеш едно от тия 1000 места значи нищо не става от теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Ако не може да се пребориш с конкуренцията и да грабнеш едно от тия 1000 места значи нищо не става от теб.

Цитат

"Имaмe пoвeчe oт 100 oтвopeни пoзиции в ĸoмпaниятa, ĸaтo нaeмaмe xopa cъc coфyтepни yмeния.
 Гoлямa чacт oт пoзициитe ни ca cвъpзaни c тexничecĸитe yмeния и знaниe, ĸoитo ca дocтa paзлични.
 Cъщo тaĸa ce интepecyвaмe oт пoзиции, ĸoитo ca cвъpзaни c нaшия цeнтъp зa oбcлyжвaнe нa ĸлиeнти", 
oбяcни пpeд Моnеу.bg диpeĸтopът нa oтдeл "Чoвeшĸи pecypcи" в Бългapия Πeтя Hиĸoлoвa.

тея работи са шит

търсят хора за всичко

вече са си назначили шуробаджанаците 

сега търсят някой да ги влачи

и да им изкарва заплати на директори човешки ресурси не само в българия а  и от други места .

видиш ли фирма с назначен  щатен HR  бягай далеч.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, bornofash написа:

И след този обяд оцелях

Гошко да прегракне от яд

:s104

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Yvan Sergeеv написа:

тея работи са шит

търсят хора за всичко

вече са си назначили шуробаджанаците 

сега търсят някой да ги влачи 

и да им изкарва заплати на директори човешки ресурси не само в българия а  и от други места .

видиш ли фирма с назначен  щатен HR  бягай далеч.

Само за докери ставате двамата философа. Все някой ви пречи и за това живота се е погрижил къде да ви постави.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

Само за докери ставате двамата философа. Все някой ви пречи и за това живота се е погрижил къде да ви постави.

аз ставам и за други неща освен докери

питай патило

не ми пречи никой и съм доволен от живота си и за нищо не съжалявам 

просто е факт  че се пускат фейк работни места на кило

за да отчетат някаква дейност HR  и накрая да вземат дори повече пари от човека който реално им изкарва заплатите

ако  се ходи по обяви задължително трябва да се пита по телефона дали ще го назначат.

много е важно какво ще отговорят от отсрещната страна 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако  се ходи по обяви задължително трябва да се пита по телефона дали ще го назначат.

много е важно какво ще отговорят от отсрещната страна 

Ти ще назначиш ли Симича на база гола диплома без да си видял какво е направил до сега ?
Аз лично един негов продукт не съм видял а не виждам причина защо не се рекламира !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Ти ще назначиш ли Симича на база гола диплома без да си видял какво е направил до сега ?
Аз лично един негов продукт не съм видял а не виждам причина защо не се рекламира !

ще го назнача

поне диплома има

HR   даже и дипломи не гледат

а прилагат некви измислени трикчета и гледат некъв измислен език на тялото

уж като са ти скръстени ръцете нещо криеш

а може да ти е студено

ако извърташ поглед настрани лъжеш

а може да си чул някакъв звук и да си обърнал да видиш от къде е.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeеv написа:

аз от кои съм ?

Това е от значение само за субекта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

Това е от значение само за субекта

и  аз си знаех че съм от добрите .

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

На Симича му търся отчаяно работа че почнах да го съжалявам къде ходи по обекти с пасата
@simtech приятелю ако и тука не ти излезе късмета и не се намери място за капацитет като теб тогава само за докер или хамалин ще ти търся.
https://money.bg/management/paysafe-balgariya-tarsi-nad-100-sluzhiteli-v-ofisa-si-v-sofiya.html

Объркал си района.София за него е прекалено висока топка.Там освен,че конкуренцията е много по-голяма,няма да има кой да му пере гащите, да се грижи за сметките в къщи, да му пригатвя закуска.Ще включи на задна още на първата седмица и после пак някой друг ще обвинява за неуспехите му.По-добре му търси тъпа-млада хубава жена с пари, която да поеме щафетата от майка му.Примерно някоя девойка от богато семейство, която да си изгуби акъла по него.

преди 1 час, Yvan Sergeеv написа:

Човек, ти работил ли си някога някъде нещо, и въобще процеса ,,Търсене на работа,, минавал ли си го? Никой няма да те назначи ей така по телефона, ако ще да си единствения кадър на целия континент.Ако решат, да те поканят на интервю, пак трябва да се радваш, че от 100 човека не канят 90, а 7-8 само.От там на самото интервю трябва да се пребориш с още по-голямата конкуренция, и да покажеш, че ти си техния човек.Ако мислиш, че някой ще ти се моли по телефона без да те е видял, цял живот ще си безработен.

• Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, franchesko написа:

Човек, ти работил ли си някога някъде нещо, и въобще процеса ,,Търсене на работа,, минавал ли си го? Никой няма да те назначи ей така по телефона, ако ще да си единствения кадър на целия континент.Ако решат, да те поканят на интервю, пак трябва да се радваш, че от 100 човека не канят 90, а 7-8 само.От там на самото интервю трябва да се пребориш с още по-голямата конкуренция, и да покажеш, че ти си техния човек.Ако мислиш, че някой ще ти се моли по телефона без да те е видял, цял живот ще си безработен.

прекалено високо квалифициран съм за да не ми кажат покажи си трудовата книжка и дипломата като дойдеш и  те назначаваме   веднага , ако ти хареса работното място.

напротив

ако съм единствения кадър на континента  ще ми пратят и хора да ме отвлекат.

не канят от 100 човека 90 щото вече са минали а повторно да се яви някои на инервю процентите са  едноцифрено число .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прекалено високо квалифициран съм за да не ми кажат покажи си трудовата книжка и дипломата като дойдеш и  те назначаваме   веднага , ако ти хареса работното място.

Сигурно си толкова квалифиран и известен като Стив Джобс, че само като има каеш по-телефона кой си, и те ще ти пратят лимо и червен килим за да те довлекат.Егасимо  квалифицираните кадри имало у Стомана-Перник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, franchesko написа:

Стомана-Перник.

:getout:

у това заводче сам че работим.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, franchesko написа:

Сигурно си толкова квалифиран

Не е задължително да съм кой знае колко квалифициран. Стига ми тая награда, да имам богат опит в кандидатстването за работа.

Даже съм в предпенсионна възраст и пак си почвам и спирам да работя почти когато си искам.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, franchesko написа:

.По-добре му търси тъпа-млада хубава жена с пари, която да поеме щафетата от майка му.Примерно някоя девойка от богато семейство, която да си изгуби акъла по него. 

Тя тази още не се е родила.
Аз ако му намеря някоя по невзрачна от село къде копа по цял ден пак ще е голям успех ако се прежали да се закачи с него.
Къде да му я търся такава красива и с  пари ! Че то такава аз за мене си не мога да намеря а трябва да съм луд ако я намеря него да уредя!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

немаш   ли некоя богата фенка на автомобилния спорт

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как сте пенЦионерите? :girl-minion:без Фабрицио!

Разплакахте ли някое невинно детенце?

Аз днеска не мога да намеря временце да вляза и да ви залея със скука.

Ооооообаче, довечера съм на киноооо :min05:и пооооонеже цял ден не мога да намеря и кога да хапна, ще изляза по-рано и ще хапна в близкото заведенийце...

Живота е прекрасен!!! Ама вие това го знаете, освен че хич не ви е лесно

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Yvan Sergeеv написа:

немаш   ли некоя богата фенка на автомобилния спорт

Нямам:emoji_smiley-22: Те жените не си падат по тия спортове. Ако се намери някоя то пък с моя късмет няма да е богата и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

как сте пенЦионерите? :girl-minion:без Фабрицио!

Разплакахте ли някое невинно детенце?

Аз днеска не мога да намеря временце да вляза и да ви залея със скука.

Ооооообаче, довечера съм на киноооо :min05:и пооооонеже цял ден не мога да намеря и кога да хапна, ще изляза по-рано и ще хапна в близкото заведенийце...

Живота е прекрасен!!! Ама вие това го знаете, освен че хич не ви е лесно

можеш ли да плетеш ?

току-що, BMW Маниак написа:

Нямам:emoji_smiley-22: Те жените не си падат по тия спортове. Ако се намери някоя то пък с моя късмет няма да е богата и така.

може да има и да не знаеш

направи си профили у фейсбук и другите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

довечера съм на киноооо

Да не ти се счупи лаптопа ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Yvan Sergeеv написа:

можеш ли да плетеш ?

ко? кой дали познавам?

Не мога, но не ми пречи да се науча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Yvan Sergeеv написа:

може да има и да не знаеш

направи си профили у фейсбук и другите 

Вие двамата с инженера май трябва да си направите. Аз и без профили се оправям.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

ко? кой дали познавам?

Не мога, но не ми пречи да се науча.

една налици две наопаци

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Реджеп Иведик написа:

Да не ти се счупи лаптопа ?

аз нямам лаптоп от година и половина . Щото съм бедна и не мога да отделя. За това и пиша само през деня, а algor се изненадва като пиша през почивните дни, ама аз тогава съм отпуска и пиша от провинцията.

По-интересното е, че пред мен на касата една колежка-пенсионерка си закупи два билета за концерт на Мишо Белчев! четеридесет кинта :speak:поколебах се, но билета за кино беше само 10-ка, така че бързо реших проблема :jumping11:по-интересното е, че Джеймисъните ще черпят преди или след киното

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.