Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (есенно изложение)

Ma_ri

Лесна е вашата :wub:

Съобщение от Ma_ri

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Megumi написа:

Цяло корито

грешница

направо за  казана  в ада .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Yvan Sergeеv написа:

грешница

направо за  казана  в ада .

Драматизираш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Megumi написа:

Драматизираш

по правилата на всички  религии за ада .

:devil2:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пилетата се разрастват гледам, Бравос:emoji_natur-11:...се търси по голяма фурна начи :turkey4:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да си лягам аз...Сергеев пак обра симпатиите...:lol6: Мхм...

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, PigManu написа:

Пилетата се разрастват гледам, Бравос:emoji_natur-11:...се търси по голяма фурна начи :turkey4:

прасе пълнено  с пилешки бутчета ми се яде.

току-що, simtech написа:

Освен да си лягам аз...Сергеев пак обра симпатиите...:lol6: Мхм...

легай си

слушай сергеев 

нема да те излъже.

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първото събрание на камикадзетата не присъстваха много хора...

:rolleyes:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Yvan Sergeеv написа:

прасе пълнено  с пилешки бутчета ми се яде

Не разбрахте ли гладници ниедни, че само си мечтаете :getout:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

44452595_242811319745572_396928797471303

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама много ти неуморна мамуната ... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Yvan Sergeеv написа:

СИМЧО ШО РАБОТИШ БРЕ

Абе аз това го докладвам. Не може тъй.:speak:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, darkterminal написа:

Ми... Не си личи да се дразниш... Напротив лепиш снимки на мъже по форума... И разправяш, че те привличат, а не те дразнят... Ше рече, че и ти не знаеш ко искаш, нито кога го искаш, нито как... С две думи - мними предизвикателства...

Привличат ме физически, ама ме дразнят като разсъждения и поведение. Кво не разбираш? Същото квото теб жените.

А това за Адам и реброто е метафора, а не буквализам, ама някои хора са толкова вдлъбнати че и от метафора не разбират. Има се предвид, че мъжа трябва да приема жената като част от себе си и така да се грижи за нея.

В противен случай, буквализмът сочи, че Адам е бил бременен и е износил първата жена. :D

преди 19 минути, Mediterranean написа:

П.п. Кога мога да публикувам разголени латиноси? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Mediterranean написа:

П.п. Кога мога да публикувам разголени латиноси? :(

Не може

Приеми го най-после 

Само мъже и жени от класа

XwnWB0O.jpg

• Харесва ми 1
  • Ядосан 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Пилешки мечти написа:

Само мъже и жени от класа

Че за мен мъже от класа са ония, дето ги публикувах.

А пък вие мъжете нищо не разбирате от мъже. 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ОдаР написа:

Баш чекиджията вика "стига сте лъскали бее"

Върха на наглостта му беше и употреба на дума като 50 годишни онанисти. Той себе се да погледне най добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, skalata_73 написа:

...Па който са върже, начи толкус муй акъля.

Ей Мокр... зе и ти да говориш кат ората! Брао!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, BMW Маниак написа:

употреба на дума като 50 годишни онанисти. 

Това не е дума, а словосъчетание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, emmi написа:

аз пък опекох две тави кашкавалени крекери преди вечеря

Шнимги?

преди 9 часа, дръндю написа:

...
викам си, тия фърлиха черпаците и размахаха тиганите
:no-no:

За това се искат кохонес аратлик... А тук кохонес има само един каброн!

преди 9 часа, Yvan Sergeеv написа:

силно ме съмнява

Да ти кажа под сурдинка... И мен ме съммнява... Кой развява байряка за стотици каки, няй-вероятно не е видел повече от две на живо... И те не са му дали...

преди 8 часа, Деянчо написа:

Турски, цигански и иврит?

За теб специално кокни!

преди 8 часа, M.Николов написа:

Няма значение, ти трябва да се държиш като мъж и винаги да спазваш някакво приличие.

....

Позволи ми тук да не се съгался с теб... Нема значение от пола, ако некой се е наакал, тре да си понесе последствията... Ку  някой има претенции да се отнясят с него/нея като с жена, да се държи по женски... За да има кавалери, трябва да има и дами... Ку няма дами, кел файда от кавалерите...

Редактирано от darkterminal (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я, махнали са маймунката. :D

Сега, тя пък какво непозволено показва, тя не е човек?  Не може да ни подейства възбуждащо, нито смущаващо, щото си е животно. 

Ама мъжки плочки и екипче на баш-майстор било смущаващо. Сега, ние по погледа ли определяме кое е сексуално наситено? На маймунката къф й беше погледа? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, darkterminal написа:

Ей Мокр... зе и ти да говориш кат ората! Брао!

Начи...много ми улазяш под кожата и затъ та аресвам. Имаш правилно разбиране и подход, за което респект! Ся, не с всичко съм съгласен с тебе-например за жените и котките ( май недолюбваше тия животинки, дето дори египтяните са боготворяли и са смятали котката за превъплъщение на богинята Бастет ). А жените са необходимо зло. Ако ги нямаше тях и нас нямаше да ни има. Ама то не с всичко трябва сме съгласни де. Ти предстаяш ли си всички ако бяхме еднакви ква скука щеше да е!?

преди 3 часа, darkterminal написа:

Нема значение от пола, ако некой се е наакал, тре да си понесе последствията... Ку  някой има претенции да се от онясят с него/нея като с жена, да се държи по женски... За да има кавалери, трябва да има и дами... Ку няма дами, кел файда от кавалерите...

Ай туй предлагам са се закачи най отгоре ф темата кат съобщение, кат транспарант, кат един билборд дет са вика. Да очеизважда.

Аз са маам, че да не ма погнат пак с лопатите и коловете тука, па и требва се поработва по малко. А на теб-лека нощ.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mediterranean написа:

Привличат ме физически, ама ме дразнят като разсъждения и поведение. Кво не разбираш? Същото квото теб жените.

...

Тц... Мен жените, не ме привличат физически, защото знам, че ще има психически послетсвия! Инак, разбирам те... И ти не знаеш ко искаш... Кат сяка жена! Искаш мъш край себе си, ма да не се държи по мъшки... Ясна си...

...

А това за Адам и реброто е метафора, а не буквализам, ама някои хора са толкова вдлъбнати че и от метафора не разбират. ...

...

Тръгнеш ли да трактуваш Светото Писание метафорчино, има опасност да не разбереш къде тря да спреш...  На сичко това отгоре, всеки човек има навика да интерпретира метафорите спорет своето ниво на прагатизъм... Ше рече,че за всеки Светото Писание носи различно послание... А тогава, то губи своето предназначение като Книга на Спасението!

...

... Има се предвид, че мъжа трябва да приема жената като част от себе си и така да се грижи за нея.

...

Ще им се на жените, мъжее да ги приемат, като част от себе си... И в същото време да са по-главната част от тях... И да не забравят, че могат и сами да се погрижат за себе си... Но! Да не си помислят да забравят, че тря да се грижат за тях... И така до безкрай!

...

В противен случай, буквализмът сочи, че Адам е бил бременен и е износил първата жена. :D

...

Булшит! Буквализмът сочи, че мъжът си бил супер сам по себе си... До толкова добре, че Господ е решил да му създаде малко проблеми... Приспал го е... Измъкнал част от плътта му и му създал проблем докато сят светува!

преди 9 минути, skalata_73 написа:

Начи...много ми улазяш под кожата и затъ та аресвам. Имаш правилно разбиране и подход, за което респект! Ся, не с всичко съм съгласен с тебе-например за жените и котките ( май недолюбваше тия животинки, дето дори египтяните са боготворяли и са смятали котката за превъплъщение на богинята Бастет ). А жените са необходимо зло. Ако ги нямаше тях и нас нямаше да ни има. Ама то не с всичко трябва сме съгласни де. Ти предстаяш ли си всички ако бяхме еднакви ква скука щеше да е!?

Ай туй предлагам са се закачи най отгоре ф темата кат съобщение, кат транспарант, кат един билборд дет са вика. Да очеизважда.

Аз са маам, че да не ма погнат пак с лопатите и коловете тука, па и требва се поработва по малко. А на теб-лека нощ.

Глей ся... Ние с теп се рязбрахме откак ас почнах да ти викам Мокр, а ти почна да ми викаш Шимби... Двама еднакви човека няма... И дет да арексват еднакви нешта също... Но, такива дет ся разбиргат от пол'винка дума не са многу на тос свят... Да са живи и здрави тес дет са чуват прес окяните и се вишдат прес планините... Ади наздраве!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Julius Decimus написа:

Абе аз това го докладвам. Не може тъй.:speak:

Толкос ли са свършиха комунистите и продавачите на дрога на малолетни, че и ти почна

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувам как съседите топуркат по стъпалата отивайки на работа

Приятно е.....

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, darkterminal написа:

Позволи ми ми тук да не се съгался с теб... Нема значение от пола, ако некой се е наакал, тре да си понесе последствията... Ку  някой има претенции да се от онясят с него/нея като с жена, да се държи по женски... За да има кавалери, трябва да има и дами... Ку няма дами, кел файда от кавалерите...

Няма проблеми, всеки си има разбиране по определен въпрос.

В случая имах предвид да не ползва цинизми.

Нито ще му помогне в спора, нито ще го направи по-голям мъж.

преди 3 минути, emmi написа:

Чувам как съседите топуркат по стъпалата отивайки на работа

Приятно е.....

Дали така са се чувствали египетските фараони, когато са гледали сутрин как работниците отиват да строят пирамидите?:D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.