Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (есенно изложение)

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Уиш... написа:

вярно е, като се видя на върхъ и изтрезнявам... начи много глупости съм надиплила и е време да помълчъ.

да, ама не знайш най-новата версия

това е масонската елхичка

и всички висящи на нея са масони:biggrin:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

начи много глупости съм надиплила

ми, к'во - спастрени са за бъдеща употреба. Прдължаай да генериргаеш и да диплиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

и всички висящи на нея са масони

И най-горе - баш дюлгеринът със сноп сиджимки ф ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

Емми е известен зидар.:P

тъй, тъй:biggrin:

преди 8 минути, DarkEdge написа:

Стой, дде! К'во шпайш тука?

отивам да видя Стоян Янкулоф и компания какво ще свирят

после ше ви разкажа

цветно

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

да, ама не знайш най-новата версия

това е масонската елхичка

и всички висящи на нея са масони:biggrin:

няма да съм аз, ако не съм в информационно затъмнение 

дотам ли я докарахме..  ся трябва да чакам да ми разпишат на кой клон съм от йерархическото борче:clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Уиш... написа:

няма да съм аз, ако не съм в информационно затъмнение 

дотам ли я докарахме..  ся трябва да чакам да ми разпишат на кой клон съм от йерархическото борче:clown:

мда

потребителите са недоволни

били сме несерьозни и сме позорили хорума

преди 5 минути, M.Николов написа:

На мен утре.:)

Хайде, приятно изкарване!

ай

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkEdge написа:

ми, к'во - спастрени са за бъдеща употреба. Прдължаай да генериргаеш и да диплиш

тц, имам лимит... не може така безотговорно  и на ангро

преди 9 минути, M.Николов написа:

Че ти напиваш ли се?:rolleyes:

от чаша вино ли? би било срамота

преди 3 минути, emmi написа:

мда

потребителите са недоволни

ай

стягайте се де

преди 3 минути, emmi написа:

ай

приятна вечер,Еми

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, DarkEdge написа:

И как протича токът в поляризираната среда? А цилиндърът какъв е? В едната си проекция.

Много трудно ще направиш цилиндър от две плочи които не трябва да се допират, без да сложиш разделители, които да гарантират че няма да се допрат. Диелектриците са вещества, в които количеството свободни токоносители е много малко. Под въздействието на електрично поле диелектриците се поляризират.  Благодарение на поляризацията на диелектрика се намалява електричното поле между двете плочи, което води до повишаване на капацитета.  Идеални кондензатори няма. Съответно във всеки диелектрик има определена утечка. Ако я нямаше, един кондензатор щеше да може да бъде вечно зареден.
Искам да ти кажа, че адски много мразя и ме дразни, когато някой тръгне да се пробва да се заяжда фактологически. Аз не съм тръгнал тук да пиша дисертации и да ползвам точна терминология и ако не ти харесва - напиши го по-добре, а не ме поправяй. И не си мисли, че нещо се зверя. Ако аз почна да те преследвам из темите и да те поправям за всякакви дребни грешки, едва ли ще ти стане хубаво.
Не е това целта на общуването, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Megumi написа:

Спя като заклана в повечето случаи :biggrin:

Въх :D

преди 6 часа, franchesko написа:

а има провервочен, курмуване и теория.И да е много затегнат от обикновенните изпити,защото се предполага,че ако има 15-20 стаж той трябва да е развил доста сериозни умения, а не да ми кара като току що взел книжка.Аз не съм длъжен две седмици да изгуба половината пари за месеца, защото колата ще ми виси две седмици по сервизите и не мога да отида на работа.

А за теб проверовъчен няма ли? Като си подновяваш книжката, минаваш преглед. А ако не си в състояние да шофираш, това трябва да бъде отразено.А не щото на теб ти е кеф да гърчат хората. А и да си си намерил работа, в която не зависи от буса дали имаш пари.
Нали на мене така беше ми казал ве?

преди 3 часа, Megumi написа:

Ще си сложа...Все пак отивам там най-вече, за да ям...Хванахте ме

Да пишеш какво си хапнала после. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 37 минути, Безимен написа:

Много трудно ще направиш цилиндър от две плочи които не трябва да се допират, без да сложиш разделители, които да гарантират че няма да се допрат. Диелектриците са вещества, в които количеството свободни токоносители е много малко. Под въздействието на електрично поле диелектриците се поляризират. Благодарение на поляризацията на диелектрика се намалява електричното поле между двете плочи, което води до повишаване на капацитета. Идеални кондензатори няма. Съответно във всеки диелектрик има определена утечка. Ако я нямаше, един кондензатор щеше да може да бъде вечно зареден.
Искам да ти кажа, че адски много мразя и ме дразни, когато някой тръгне да се пробва да се заяжда фактологически. Аз не съм тръгнал тук да пиша дисертации и да ползвам точна терминология и ако не ти харесва - напиши го по-добре, а не ме поправяй. И не си мисли, че нещо се зверя. Ако аз почна да те преследвам из темите и да те поправям за всякакви дребни грешки, едва ли ще ти стане хубаво.
Не е това целта на общуването, нали?

Искам да ти кажа, че повето го правим с надеждата в даден момент да ти писне и да излезеш от тоя даскалски обяснителен режим...
Нещо, което може да се каже опише с 5 думи на кръст, ти го правиш като есе

преди 37 минути, Безимен написа:

адски много мразя и ме дразни

Когато нещо ме дразни го отстранявам или аз се махам от него.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Искам да ти кажа, че повето го правим с надеждата в даден момент да ти писне и да излезеш от тоя даскалски обяснителен режим...

Човекът ме пита. Аз му отговорих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, DarkEdge написа:

И как протича токът в поляризираната среда?
...

Ми в моментите на поляризация/деполяризация/реполяризация тече капацитивен ток...

преди 6 часа, emmi написа:

те там във фхода са една шайка бойни пенции и смятай ако се екипирам с тез кори :biggrin:

...

"Шайка" ми харесва...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си аз едно таковата ф момента...г-н Карабойчев колко много деца има туканка у форумот. Тук живеят, дишат, пърдят и пишат денонощно.

Пийнали, смахнати, мръднали у главата и цапнати ф устата, ама дечица. Ко да ги прайш? 

Нъл викат, че нащо гардже най-убаво било. Па и вий сте тъй ве, не ми обръщайте никакво впечатление. Напрау сте душици ненагледни.

пп. Г-н пиянде Иван. Наздраве ти с компот от дюли. Виното свърши, а ша си одя на село утре. Тъс вечер съм тавряс. Кат едни форумни герои съм тавряс. 

Ама живяли в друго време и друга епоха. Ся са си баш пияндурници.

Ама дечица, ко да ги прайш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Уиш... написа:

минавам де, ето ме:P

А ти що дефилираш по чураби когато ме няма, м?

...

Не бях ас! Друк беше! Ас само снимах...

факт. темерутлъка напредва с възрастта при някои Яги:shy11:

Това не минава за 'правдание...

вярно е, като се видя на върхъ и изтрезнявам... начи много глупости съм надиплила и е време да помълчъ.

Тува не е вярно... Когато наговориш много глупости... Начи е време за да наговориш оше повече глупости! Съвсем по карлсонски (щях да кажа по мечо пухски, щот и на него му пасва такова изказване, ма знае, че го недолюбвам)...

...

Те са две... По кое те интересюва, по англицки ритюал или по шокланцки ретюал?

преди 1 час, emmi написа:

...

...

Тия, двете неща са несъвместими...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре е събота!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, darkterminal написа:

Не бях ас! Друк беше! Ас само снимах...

сериозно? снимал си володаските чурабките на друк? тов ат рябва да се види. зимам шнорхела и  отивам да ти преслушвам  фотките:diving:

преди 19 минути, darkterminal написа:

Това не минава за 'правдание...

тук фактите за нищо ги нямате, ей:D

преди 20 минути, darkterminal написа:

Тува не е вярно... Когато наговориш много глупости... Начи е време за да наговориш оше повече глупости! Съвсем по карлсонски (щях да кажа по мечо пухски, щот и на него му пасва такова изказване, ма знае, че го недолюбвам)...

Мечо Пух, Мечо Пух. :jumping11:. Карлсона други проповеди  проповядва

преди 21 минути, darkterminal написа:

Те са две... По кое те интересюва, по англицки ритюал или по шокланцки ретюал?

да речем шокланския. женската логика ме отведе там..  една идея по- близо е до шоколада:shy11:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

сериозно? снимал си володаските чурабките на друк? тов ат рябва да се види. зимам шнорхела и  отивам да ти преслушвам  фотките:diving:

...

На, да видиш, че съм дубро дрюгярче...

2000-0102-053136-003-MP4-snapshot-02-13-

2000-0102-053136-003-MP4-snapshot-02-11-

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.