Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (есенно изложение)

Препоръчан отговор

Близначкееееееее, чети!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, BMW Маниак написа:

Ще мине, заблудил съм се. Леглото не минаваше ама него няма да го вадя слава богу.
Вратите са ми на мазилка 210 високи ама с касата стават на 207. Матрака ми е стандартен в тукашни единици 78/78 от там по 2.5 и стана 195см така че съм се заблудил нещо.
На идеята за широки врати не съм голям привърженик. Ако жената се разшири на пърдялник да не дава господ такова наказание тогава ще е дилема врати ли да разширявам или да я сменям. Писна ми от строителни дейности така че май много няма да му мисля ...

Те и нашите врати тесни...имахме едни весели приключения, когато внасяхме мебелите. Правиха се, едни гимнастики, през  терасите, през прозорците....:biggrin: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, .дръндю. написа:

ми тъй са бащите
ама казват, че момчетата искали да спят при майките си
дали е вярно, Емата или Мари шъ кажат, щот те имат мъжки чеда

Да нямат легла разбирам.През деня по цял ден на моето. Голямата дъщеря все там че като си разцъква телефона аз нали като проектант заложиш два контакта от ляво и дясно на леглото и тя докато си цъка телефона излегната  и да си го зарежда. Терминаторите докато мръдна го ползват за батут. Сега малката го опика. Последно малкия син го беше опикал преди 2 години май и сега отново се повтаря историята. Разбиха ме с тия памперси. Тя вече 3 годишна още ли ще ме вкарва в преразход с памперси! Бащини неволи. Докато майка ѝ в Испания си гледа живота аз бърша и мия дупета.
Втора бивша отиде в тая Испания. Злато ли раздават там не знам. Станала голяма приятелка с майката на сина ми и си бръмчат заедно а тука баламата да им гледа децата.
Ама сина ги оправя и двете. Кога звъннат и им вика
- Да пратите пари на татко понеже няма а живота е скъп.
И като ми скочат
- Аз работя за 800 евро, нямам още документи, квартира толкова ... Виж на какво учиш децата от малки и така.
За всичко съм виновен.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво прайти бре, провинциалисти!? :P

Във Варна съм, по задачки...

Морето ви праща поздрави..Красива е Варна!

Лек ден на всички! :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, BMW Маниак написа:

Да нямат легла разбирам.През деня по цял ден на моето. Голямата дъщеря все там че като си разцъква телефона аз нали като проектант заложиш два контакта от ляво и дясно на леглото и тя докато си цъка телефона излегната  и да си го зарежда. Терминаторите докато мръдна го ползват за батут. Сега малката го опика. Последно малкия син го беше опикал преди 2 години май и сега отново се повтаря историята. Разбиха ме с тия памперси. Тя вече 3 годишна още ли ще ме вкарва в преразход с памперси! Бащини неволи. Докато майка ѝ в Испания си гледа живота аз бърша и мия дупета.
Втора бивша отиде в тая Испания. Злато ли раздават там не знам. Станала голяма приятелка с майката на сина ми и си бръмчат заедно а тука баламата да им гледа децата.
Ама сина ги оправя и двете. Кога звъннат и им вика
- Да пратите пари на татко понеже няма а живота е скъп.
И като ми скочат
- Аз работя за 800 евро, нямам още документи, квартира толкова ... Виж на какво учиш децата от малки и така.
За всичко съм виновен.

Свиквай :biggrin: Сега децата, след някоя годинка внуците, след още някоя ти ще си на памперси :wub:

• Тъжен 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

заложиш два контакта от ляво и дясно на леглото и тя докато си цъка телефона излегната  и да си го зарежда.

Аз на моята й сложих направо шуко контакти с USB
[ко да прайш - дъщери...]

преди 2 минути, Ma_ri написа:

след още някоя ти ще си на памперси

И ти, и ти...Никой не е застрахован.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Аз на моята й сложих направо шуко контакти с USB

Е и моите такива. Ама чичо Скруч ги намери в еBay чак в Китай за по 7-8 долара и кога работи едното USB кога другото не мога да ги разбера. Тука по магазините ми искат по 50 usd за такъв контакт уж малко по качествен, Веднъж едното след 100 проби установявам че не зарежда и след някой друг ден само се оправило ама се справят за сега. Зарядна станция за телефони ми е стаята.
Но определено ще трябва да ги сменям понеже ме дразнят кога единия не зарежда зарежда другия, после се разменят, по някой време и двата работят, добре че още не е дощъл момента да ми изгорят някой телефон или да откажат напълно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BMW Маниак написа:

За всичко съм виновен.

Сега кажи и за неравния старт в живота :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

кога работи едното USB кога другото не мога да ги разбера.

Обикновено единият е за 1А(телефон), а другият за 2А(таблет)

преди 3 минути, Ma_ri написа:

Сега кажи и за неравния старт в живота :wub:

И за вятъра на Еверест даже...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, DarkEdge написа:

Обикновено единият е за 1А(телефон), а другият за 2А(таблет)

От над 2 години ги имам и не мога да ги разбера кой е по мощния. Ту единия зарежда ту другия а понякога се случва и двата да работят ! Китайска му работа.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено са с маркирoвка над порта - 1А   2А
Ама пък - китайска работа...Въпреки, че има и такива на цена от $20-30

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бемве, ай от мен да мине, ама само днес - Не е лесна и твоята :wub:

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, ОдаР написа:

Аз па съм на вуйчо ми на сина му братчед!

би трябвало да си на вуйчо си на сестра му сина

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф, толкова много напрежение около мен, че ми писна! Хората само мрънкат и се оплакват за щяло и нещяло и това натоварва страшно много.....

Чак ми уби желанието да правя мъфини и каквото и да е било! :helpwanted3:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Silvering написа:

Нямам такова бе.. как се наричаше, когато можеш да бъдеш внимателен, грижовен, етс? Такова нямам.

такт? леле, колко го мислих, ама хубаво обясняваш, като за игра на "познай думата"-почти Асоциации

преди 13 часа, Madonna написа:

Тука са само пиячос, ебачос и блокирачос...

@Реджеп Иведик

като се припознах в "блокирачос" и ми стана едно ... уютно, като да съм си баш на мястото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

като се припознах в "блокирачос" и ми стана едно ... уютно, като да съм си баш на мястото

Само дето не ти се получава съвсем, нали ?

Ооо, колко тъжно!

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Megumi написа:

Само дето не ти се получава съвсем, нали ?

Ооо, колко тъжно!

То на нея нищо не й се получава, инаше нямаше да пише какво прави и как в някакъв форум. 

преди 25 минути, Maleficient написа:

Нищо не си блокирала ти, само така казваш. Но пък се надявам повече хора да блокират теб.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Безимен написа:

Неизбежно зло за хората, които поставят парите над всички други ценности. А парите - стойността им е толкова, колкото им дадем.
Заместваме чест с хартийки, определяйки имагинерна цена, за която да се продаде. А хартийки дори не се ядат.
Утре ако колабира финансовата система, този който има много от тях, ще има просто повечко тоалетна хартия.

смесваш питиетата, другарю!

Ценности и пари е като BMW-X7-ца и Автобус Икарус. И двете са превозни средства ( пойнта е на "средства"), но в едно е по-комфортно.

Парите са си пари, нищо не е нужно да им се дава или да се поставят някъде по пирамидата на Маслоу. Имаш ги или ги нямаш. Ако ги имаш и си ги изкарваш Честно ( любимата ти думичка), следващо условие е някак да ти стигат. Ако не се получава, значи си едно бедно мишле, на което много му е криво, че се е родило в този несправедлив свят.

Следва, да обясня Иронията ( която странно този път не разчете) с която се опитах да обясня, че Меркантилността не е Порок. Може да започна от там, какво е значението на думата "порок" и порочно и Защо Меркантилността блябля

Подозирам, че Порок е нещо Лошо, което вреди на околните и понякога на мен самия. Ако съм Меркантилна как точно вредя на околните и мен самата?

Желая да ми е лесно като съм материално осигурена доброволно със съпорта на мъж. Това е женската гледна точка. Да видим, дали Меркантилността е присъща на мъжете.

Един мъж, дори да обича, носи на ръце, уважава и боготвори една жена, би искал ( понеже има някакви нужди- човещинки) да получава нещо от тази жена- било внимание, нещо вкусно сготвено, ако може женицата да готви, мила усмивка, когато е изморен или просто и само прегръдка. Секса дори не го включвам, щото предпоставяме, че взаимно всеки на всеки доставя удоволствие и няма нужда от предварителни условия и уговорки. Изразът : за да получиш трябва да дадеш- щото иначе ще се наруши баланса- не е никак неясен.

Ако с твоята си чест можеш да осигуриш едни ботуши за зимата на жената, която обичаш и искаш тя да вярва, че е така, давай смело! и като не се получи, и жената избере не теб с прекрасната ти Чест а чичкото с кинтите за три чифта ботуши, не обвинявай жената и морала й, а се замисли, дали тя не заслужава ботушите повече от любовта ти.

Ако си мислиш, че след колапс или го чакаш, за да изгрее твоята звезда, недей. Ще се прецакаш и ще си умреш самотен.

преди 2 часа, BMW Маниак написа:

Снощи дъщерята като ревна посред нощите че искала вода ...
Накрая нищо не иска ама докато я успокоявам я усещам че иска да спи на моето легло.
Тая сутрин се напикала. Направо ще откача. И тоя матрак отива вече за смяна.
Пак ще има да се вадят каси на врати заради 2-3 сантиметра къде не минава под нея.

как ще вадиш каса на врата беееееее. Ти си луд, братче! През балкон, прозорец го мяташ и готово

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си пълен глупак, за да се вслушваш в думите на злобна жена, която винаги казва нещата с някаква цел ..... и най-често тя е да се изтъкне по някакъв начин, не и реално да помогне

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

Ако с твоята си чест можеш да осигуриш едни ботуши за зимата на жената, която обичаш и искаш тя да вярва, че е така, давай смело! и като не се получи, и жената избере не теб с прекрасната ти Чест а чичкото с кинтите за три чифта ботуши, не обвинявай жената и морала й, а се замисли, дали тя не заслужава ботешите повече от любовта ти.

Това потвърждава, че ти никога не си била истински обичана от никой и няма и да бъдеш.

преди 5 минути, Maleficient написа:

Ако си мислиш, че след колапс или го чакаш, за да изгрее твоята звезда, недей. Ще се прецакаш и ще си умреш самотен.

Ти акъл на батюхата няма нужда да даваш. Много е по-честен човек от теб, да.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Maleficient написа:

Ценности и пари...

са моножество и подмножество...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

са моножество и подмножество...

И?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Maleficient написа:

И?

В стремежа си да покажеш нещо, правиш нищо, т.е. сравняваш различни категории.
Същото като сравняването на марки (BMW & Icarus)...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Maleficient написа:

Ценности и пари е като BMW-X7-ца и Автобус Икарус. И двете са превозни средства ( пойнта е на "средства"), но в едно е по-комфортно.

То само след това изречение няма смисъл да се чете натам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Maleficient написа:

пойнта е на

пунта(ама баш Мара)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.