Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Налага ми се сим картата да я сложа в детски часовник myqi, но постоянно ползва мегабайти, въпреки че предваритвлно съм спрял данните през твлвфон. Въпросът ми е има ли начин, чрез който да се забрани изцяло достъпът до интернет от тази карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Adja4328486 написа:

Здравейте!

Налага ми се сим картата да я сложа в детски часовник myqi, но постоянно ползва мегабайти, въпреки че предваритвлно съм спрял данните през твлвфон. Въпросът ми е има ли начин, чрез който да се забрани изцяло достъпът до интернет от тази карта?

Да! Звъниш на мобилния оператор и искаш от тях да ти спрат мобилните данни на картата. От телефона няма да стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрий от настройките точките за достъп до Интернет през мрежата на оператора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, RudeBoy написа:

Изтрий от настройките точките за достъп до Интернет през мрежата на оператора.

Ако не се забрани на ниво карта и в часовника няма подобни настройки както в телефона като нищо ще се използват мобилни данни. Най-сигурно е да звънне на оператор и да поиска забрана. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как се предполага, че ще функционира часовникът в частта си с проследяването и друга такава функционалност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, DarkEdge написа:

И как се предполага, че ще функционира часовникът в частта си с проследяването и друга такава функционалност?

Да! Прав си! Въобще не помислих :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че проследяването няма да функционира. Идеята е да се ползва за обаждания, без да изхарчи сумати пари за седмица

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обадих се на оператор и отговорът беше, че не е възможно да се направи нещо на ниво карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Adja4328486 написа:

Обадих се на оператор и отговорът беше, че не е възможно да се направи нещо на ниво карта

Глупости! Мобилните данни могат да се изключват. В системата ще пише,. че е по желание на клиента/абоната.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 2.10.2018 г. в 11:16, Емил Костов написа:

Глупости! Мобилните данни могат да се изключват. В системата ще пише,. че е по желание на клиента/абоната.

Защо не почнеш работа при тях, да им покажеш как се прави!

на 6.10.2018 г. в 11:35, Adja4328486 написа:

Освен да се обадя пак и да чакам да вдигне друг 

Каква е картата, предплатена или абонаментна ? Най добрата опция е абонаментна карта с включени минути и малък пакет за интернет, дори да се изчерпват мегабайти те няма да се таксуват допълнително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.