Премини към съдържанието
tremal

Messenger не показва известия

Препоръчан отговор

Проблемът е често срещан, повечето пъти решението е просто, но не и в моя случай.

Телефонът е Нокия 3.1

Messenger не писука, когато ми пишат. Това важи и за предпочитания от мен Messenger Lite. 

В Гугъл е пълно със съвети, но не сработват при мен. Преинсталирал съм приложението, гледал съм дали не са му забранени нотификациите, дали може да използва данни във фонов режим... Всичко му е позволено, но не пищи. Facebook Lite също не показва известия. Трябва да отворя приложенията ръчно и тогава вече получавам известията. Сякаш заспиват, без да съм пуснал такава настройка.

Проблемът е само с Facebook приложенията. Всичко друго си работи нормално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, tremal написа:

Проблемът е често срещан, повечето пъти решението е просто, но не и в моя случай.

Телефонът е Нокия 3.1

Messenger не писука, когато ми пишат. Това важи и за предпочитания от мен Messenger Lite. 

В Гугъл е пълно със съвети, но не сработват при мен. Преинсталирал съм приложението, гледал съм дали не са му забранени нотификациите, дали може да използва данни във фонов режим... Всичко му е позволено, но не пищи. Facebook Lite също не показва известия. Трябва да отворя приложенията ръчно и тогава вече получавам известията. Сякаш заспиват, без да съм пуснал такава настройка.

Проблемът е само с Facebook приложенията. Всичко друго си работи нормално

Ами нормално. Lite версиите са орязани и бъгясват. Не ги използвам и двете и не ми харесват. Но ако заспиват виж си в настройките на телефона за опцията, която спира дадено приложение, когато използва повече енергия на батерията. При мен така се беше случило с Viber.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На други телефони и на таблета нямам такива проблеми.

Бъгва се и стандартния Messenger, не само Lite :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, tremal написа:

На други телефони и на таблета нямам такива проблеми.

Бъгва се и стандартния Messenger, не само Lite :)

Виж тогава опциите за батерията и махни тези програми от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има само някаква настройка за "Оптимизиране на разхода на батерията". Зададох му да няма оптимизиране за тези две приложения, пък да видим. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.