Премини към съдържанието
Filip Gargov

Питане за upgrade на лаптоп МSI - при кой сервиз

Препоръчан отговор

Здравейте, 

имам лаптоп на MSI, който е гаранционен и искам да направя upgrade с второ SSD M.2 фактор. Обаче при този модел и малко сложно при upgrade и трябва да се обръща цялата дънна платка. Оторизирания сервиз на MSI е K&K Service Ltd
Address: Bulgaria , Sofia ,post code 1574 ,58A Kosta Lulchev str.  Някой има ли наблюдения от там? Малко се чудя този монтаж на SSD-то където да го направят: В добър сервиз в София или в оторизирания сервиз? Как седят нещата с гаранцията?
Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Filip Gargov написа:

Здравейте, 

имам лаптоп на MSI, който е гаранционен и искам да направя upgrade с второ SSD M.2 фактор. Обаче при този модел и малко сложно при upgrade и трябва да се обръща цялата дънна платка. Оторизирания сервиз на MSI е K&K Service Ltd
Address: Bulgaria , Sofia ,post code 1574 ,58A Kosta Lulchev str.  Някой има ли наблюдения от там? Малко се чудя този монтаж на SSD-то където да го направят: В добър сервиз в София или в оторизирания сервиз? Как седят нещата с гаранцията?
Благодаря предварително!

Носиш го в сервиза посочен в гаранцията. Иначе няма да ти я признаят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.