Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

През известно време пътувам до познати места, където имам интернет достъп, но забелязвам, че само на едно от местата, Windows 8.1 крашва постоянно, поради краш на драйвър.

Става дума за това съобщение: hqdefault.jpg

Въпросният син екран със съобщение гласящо заглавието на темата, се появява през интервал 15-30 минути, като някой път това се случва по-често, а друг път отива с часове, докато се рестартира пак.

През останалото време, проблема го няма, но закача ли се за тази мрежа, след броени минути (или часове) започват рестарти, които не знам на какво се дължат. Затова и отварям тази тема, защото изчетох доста от нещата на първа страница в гугъл, а каквото съм пробвал не е сработило.

Опитах и с troubleshoot problems, но нищо не изскочи. Преди време преинсталирах драйвърите за Wi-Fi, но и това не даде нужния ефект.

Лаптопът е HP Compaq 8510P, а инсталираните в момента драйвъри са:

9412454k.png

За 82566MM - 9.13.41.3, а за този под него (4965AGN) - 13.3.0.137.

Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи на https://ndox.abv.bg/ последния по дата дъмп файл от папка C:\Windows\Minidump

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://yadi.sk/d/rPRz-FAP8YUL2w

Стартирай dpinst64.exe с админски права.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стигнах до извода, че тоя майтап ми го прави, когато интернетът спре за момент. Веднага като ми рестартира се опитах да се свържа през телефона - сигналът дойде след 20-30 секунди. Т.е. нещо не е съвместимо с тази мрежа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.