Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем не ще да буутва а трябва да преинсталирам windows изписва ето това http://prikachi.com/images.php?images/94/9413094c.jpg моля кажете как да го оправя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво преинсталираш с какво?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

персоналния ком дъно B85M-G с windows 7 от диск ? има ли значение че биоса е UEFI 

преди 56 минути, Raze написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диска, който стартираш, не ми прилича на windows 7 инсталация. Кога е записван и друг път инсталирал ли си от него? Имаш ли USB поне 4 GB, на което да изтеглиш и запишеш нова инсталация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

B85 освен uefi, трябва да има и легаси буут. Изтегли си това и с него си запиши диск/флашка. Мисля че имаше изискване да е MSDN исото, но по-добре така. Ще има uefi и legacy буут сектор, ако запишеш с този туул. Намери си MSDN Iso.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.10.2018 г. в 14:46, georgiev i написа:

Здравейте имам проблем не ще да буутва а трябва да преинсталирам windows изписва ето това http://prikachi.com/images.php?images/94/9413094c.jpg моля кажете как да го оправя 

Или диска не е записан както трябва,или оптичното устройство не е в ред.
Свали си iso на Windows 7,запиши го на флашка с Rufus,като схема на дяла избираш MBR,влизаш в биоса и минаваш на Legacy/CSM и инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.