Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, съвсем на скоро започнах едно начинание - гейминг насочен канал.
За момента правя Let's play видеа с коментар на Български език, по-натам ще има и други неща, но ще ги оставя за изненада за сега.
Ако имате желание влезте ТУК и погледайте малко, ако на някой му хареса може дори да се събскрайбне ;) . Ако пък не нямам нищо против и да отнеса някоя градивна критика.

Благодаря за вниманието :)

EDIT :  Първата поредица ще бъде с Assassin's Creed Odyssey!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите, които ще плейваш е хубаво да бъдат лицензни, защото иначе може да имаш проблеми.

Също е хубаво да пишеш и конфигурацията с която играеш дадената игра - ОС, хардуер.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Няма да ви мотам много"...Ей, да знаеш, трябва малко да си поправиш жаргона. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, sliderum написа:

"Няма да ви мотам много"...Ей, да знаеш, трябва малко да си поправиш жаргона. :)

Стори ми се смешно на момента :D

преди 16 часа, Agentpat™ написа:

Игрите, които ще плейваш е хубаво да бъдат лицензни, защото иначе може да имаш проблеми.

Също е хубаво да пишеш и конфигурацията с която играеш дадената игра - ОС, хардуер.

Игрите са лицензирани да, AC Odyssey си купих Голд едишън през стийм за ранния достъп а тия от замунда се случва да ги дръпна рядко, само да видя дали ще ми хареса. Благодаря за идеята, ще пиша конфигурацията в описанието на видеата вече - днес ще кача ново по някое време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Желателно е все пак малко въведение в играта.  Вярно е, че играта си има интро и не е пропуснато в клипа, ама си е на английски, няма да е лошо да поприказваш по въпроса, за тези които не отбират толкова от плещенето на оня език. Тя не е просто пуцалка, направо да влезеш и да събираш рекорд от точки от убийства, има история в развитие и предистория.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, sliderum написа:

Желателно е все пак малко въведение в играта.  Вярно е, че играта си има интро и не е пропуснато в клипа, ама си е на английски, няма да е лошо да поприказваш по въпроса, за тези които не отбират толкова от плещенето на оня език. Тя не е просто пуцалка, направо да влезеш и да събираш рекорд от точки от убийства, има история в развитие и предистория.

Мислил съм си дори да превеждам целия диалог, но това значи да плямпам постоянно и видеата ще станат 50% игра и 50% аз преразказвайки играта :D, може да опитам да разказвам сбито какво си говорят в някой от следващите епизоди!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Stanislav Kostadinov написа:

Мислил съм си дори да превеждам целия диалог, но това значи да плямпам постоянно и видеата ще станат 50% игра и 50% аз преразказвайки играта :D, може да опитам да разказвам сбито какво си говорят в някой от следващите епизоди!

Имам предвид нещо късичко за историята преди началото на тази AC, в началото преди пускането на играта в клипа. Професионалният превод,  го оставете за разпространителите на играта за България  :) Но наистина няма да е лошо, ако има някакви коментари и по време на геймплея, примерно докато е отворен инвентара при събирането на предмети и оръжия какви предимства/недостатъци имат самостоятелно или в комплект, ако бъдат снаряжени. Може и някои техники на боя, също така с предимствата и недостатъците им, в зависимост от противниците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sliderum написа:

Имам предвид нещо късичко за историята преди началото на тази AC, в началото преди пускането на играта в клипа. Професионалният превод,  го оставете за разпространителите на играта за България  :) Но наистина няма да е лошо, ако има някакви коментари и по време на геймплея, примерно докато е отворен инвентара при събирането на предмети и оръжия какви предимства/недостатъци имат самостоятелно или в комплект, ако бъдат снаряжени. Може и някои техники на боя, също така с предимствата и недостатъците им, в зависимост от противниците.

Прав си, не са лоши идеите, ще се опитам да говоря малко по-обстойно за тези неща докато играя, междувременно на последния епизод който качих му оправих малко звука, че преди много тихичко се чуваше и играта пък и аз, та някой ако иска да го види ето ви линкче!

В предстоящите ще имам в предвид съветите ти @sliderum, оценявам конструктивните съвети!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сте фенове на Titanfall 2, може да видите моят канал. Скоро ще има и други игри, но в момента предимно това играя. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново! Обмислям още една поредица за Tips&Tricks! Вижте първото видео ако искате, мисля, че добре се получи.
https://youtu.be/FqyQLwyUzO4

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Отдавна не съм писал тук, а каналът доста се поразви, аз мисля, че малко повече вече се отпуснах и видеата стават по-интересни от преди ( надявам се ).
За да не е съвсем безсрамен UP ще предложа и малко съдържание - ето ви едно от най-новите видеа, които съм качил - топ 10 игри идващи през 2019г.

Също искам да благодаря на тези от вас, които помогнаха в началото и са едни от първите ми събскрайбъри, както и на тези, които ми дадоха съвети!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, HeadMonster написа:

Отдавна не съм писал тук, а каналът доста се поразви, аз мисля, че малко повече вече се отпуснах и видеата стават по-интересни от преди ( надявам се ).
За да не е съвсем безсрамен UP ще предложа и малко съдържание - ето ви едно от най-новите видеа, които съм качил - топ 10 игри идващи през 2019г.

Също искам да благодаря на тези от вас, които помогнаха в началото и са едни от първите ми събскрайбъри, както и на тези, които ми дадоха съвети!

Наблегни на качествен микрофон - със сегашния ти кънти гласа и е малко заглушен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз го забелязах, поръчал съм Blue Yeti и чакам да пристигне до към 15ти февруари !
Тогава подозирам, че качеството на звука ще стане в пъти по-добро :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Бонбон с катран!
      За YT имало 2 програми за теглене на плейлист, едната давала грешка на почти всички плейлисти, а другата не откривала плейлиста. Програма или сайт за теглене на канал не намерих. Дано съм помогнал на някого с този пост.
      Ето този плейлист искам да сваля - MCM (Monte Carlo Musique)
    • от kolon
      здравейте,
      от доста време ми прави впечатление, че на някои видеа в youtube не може да се види датата им на качване. как мога да разбера кога едно такова видео е качено и защо на някои се вижда датата на качване, а на други не?
    • от dream3dprint
      Здравейте. Наскоро намерих много полезен ад он за тубата. Казва се Youtube color filters - https://chrome.google.com/webstore/detail/youtube-colors-filters/ojgmbbegpppllieiibjipgbpbnmonofi

След като го инсталирате, отваряте тубата, натискате на ад-она и така ще може да регулирате  brightness, contrast, saturation и други. Пробвах го и наистина прави чудеса. Досега все едно съм гледал тубата 10 нива надолу.
    • от Evgeni Lyubenov
      Лаптоп ASUS TUF Gaming - имат самопочистваща система, тя доколко е добра срещу прах и други обичайни замърсители от въздуха?
      Също ме интересува дали дребни боклуци преминават през клавиатурата, както е при обикновените лаптопи?
      Шумът на охлаждащата система често ли се чува или само при върхови натоварвания?
      Примерен модел
      Търся мнение от техник или потребител, а не проформа
    • от dakata00ss
      Здравейте! Имам следния проблем: значителен fps drop по време на игри. Настолния компютър, който имам, е сглобен от мен и всяка част е чисто нова. Видеокартата е достатъчно добра дори за игрите, които вървят на 200+ fps(по-тежки на 100+ fps), но пак има fps drop. Опитах ръчно да променя оборотите на вентилаторите на видеокартата(сложих ги и на 100% даже), но за момент вентилаторите спрат(fps drop) и пак почнат да въртят. Носих го 2 пъти на сервиз и никаква промяна, може би по-малко загрява, но пак има fps drop. Има само 1 допълнителен вентилатор за кутията, ще сложа още, но не мисля, че и 6 да са температурата ще падне много, а и ако е от видеокартата едва ли ще се оправи. Може да греша, ако имате опит и идеи ще съм благодарен. Пишете също и да дам допълнителна информация - за видеокарта, процесор и т.н., ако е необходимо. Също така, ако може да ми препоръчате добри сервизи в София, Благоевград и Кюстендил!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване