Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Имам Kindle Paperwhite 1st gen и замръзва в позицията в която е на снимката. Задържам бутона 40сек. и се рестартира, но стига до там и не иска да продължи. Като го оставя така прединава в скийнсейвър. 

Има ли начин да се оправи? 

IMG_20181005_124003.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С ресет пак стига до същото място. 

Четох по разни форуми, че един вариант е да се сложи да се зарежда 1-2 дена и после пак та сега съм го сложил вкъщи да се зарежда въпреки че преди го държах 1 нощ на зарядно. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще допълня само че като го включа с кабел към компютъра го разпознава и мога да качвам файлове. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да изтриеш всичко от достъпната памет, щом ти дава достъп през компютъра, дори и скрити файлове, ако има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Релно има само една папка 'system' и няма скрити файлове папки, но мога да му дам десен бутон 'format'. Но не съм сигурен дали е добра идея е да затрия всичко. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Format едва ли ще ти позволи. Копирай си папката някъде по компютъра и я изтрий. Също и ако има файлове в главната папка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 дена седя в контакт и днес като се прибрах без да ресетва сам си се беше включил и сега работи пак нормално. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.