Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Kакво мислите за Acer Aspire 1 A114-32-P84R NX.GVZEX.007  от 540 лева.

Процесор

Процесор тип Intel Pentium
Процесор модел N5000
Скорост на процесора 1.1- 2.6 GHz
Размер на cache 4 MB

Памет

Размер на паметта 4 GB
Памет тип DDR4
Максимална скорост на паметта 2133 MHz
Слотове за памет Няма

Екран

Размер на екрана 14"
Разделителна способност 1920 x 1080
Видео карта тип  Интегрирана
Модел видеокарта HD Graphics 605
Вид екран Матов
3D дисплей  Не
Тъчскрийн Не

Твърд диск

Твърд диск тип  eMMC
Капацитет на твърдия диск 64 GB

Операционна система

Windows 10S - безплатен ъпгрейд към Windows 10 Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислим, че е боклук, и не става за нищо.

Ако това е максимумът пари, които можеш да дадеш, ориентирай се към втора употреба.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добави още някой лев към бюджета за да не съжаляваш след това,по нисък от Core i3 не си заслужава,защото всичко е мъка,дори сърфирането в интернет.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

С Intel Core i5-3380M ,но да този лаптоп е по-добър от горепосочения от автора.Лично аз съм леко скептичен към втора употреба компютри,но ако е профилактиран и всичко работи защо не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коригирах си поста :)

Да, лаптопът е минал профилактика, и освен това продавачът дава гаранция. В началото на тази година си купих един Dell от същия магазин, изглеждаше и работи като нов.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, rado7318@abv.bg написа:

...

Kласическо изпражнение нацелено към дебили.

Слабото му място не е куция процесор, а  флашката. 64 GB eMMC е подаяние при тази цена. Тя първа ще направи такла. Или от каруците фекалии, които мята микромеките при всяко  обновяване на системата или просто от записите-презаписи. Ако няма допълнителен човешки физически интерфейс за диск: sata3, mSata и т.н., то най-добре да се сложи въпросния производ пред валяк и гудбай маман.

Windows 10S - аха, ново 20! Не знаех за този микромек фекализъм. Ала-бала система за гламари решили да ползват главата си по предназначение, но само от store-то можеш да му инсталираш гагалки.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

Коригирах си поста :)

Да, лаптопът е минал профилактика, и освен това продавачът дава гаранция. В началото на тази година си купих един Dell от същия магазин, изглеждаше и работи като нов.

Клавиатурите кирилизирани ли са или лаптопите са внос от някъде и са без БДС букви?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, RudeBoy написа:

Мислим, че е боклук, и не става за нищо.

Ако това е максимумът пари, които можеш да дадеш, ориентирай се към втора употреба.

Aз си имам 15.6 инчов Леново с iCore3.

Tрябва ми по-лек като кг за пътувания , защото таблетите не са ми удобни за работа.

И да не е много скъп за да не го мисля много.

Втора употреба - НИКОГА!!!!!

Само лека кола втора употреба по финансови причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, rado7318@abv.bg написа:

Втора употреба Lenovo X220 или Dell E6330. Поне ще е читава машинка.Принципно не въртя бизнес през форума, но може да ти намеря нещо в почти перфектно състояние. С Core i5. Съжалявам, ама за 500лв няма как да си вземеш нов лаптоп и той да не е най-долният боклук, който да се разпадне. Обикновено са с кофти тъчпад и започват да се разпадат откъм корпуса където се захващат пантите пантите блокират или се чупят. Ще направиш страшна грешка да хвърлиш едни 600лв за пълен боклук.
Което ми напомня, бяха взели едни познати без да ме питат Тошиба с едноядрено АПУ на 1.6. Той компът ми с Пентиум3 вървеше по-бързо.

преди 57 минути, RudeBoy написа:

Никога HP. Вярно, това е Elitebook, но имат хронични проблеми с охлаждането доста от сериите им. Когато лаптопите бяха популярни, толкова много HP-та са ми карали..Щото нали малко по-йофтинко. Лично аз съм предубеден.

преди 52 минути, Profruit написа:

Ала-бала система за гламари решили да ползват главата си по предназначение, но само от store-то можеш да му инсталираш гагалки.

Windows10S може да се отключи и да се инсталират отвсякъде програми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.10.2018 г. в 11:20, RudeBoy написа:

Добре е, ама като е гарга, да го намери с по-добрата матрица за модела 1600х900 -доста по комфортно се работи с нея.

на 6.10.2018 г. в 11:59, rado7318@abv.bg написа:

Aз си имам 15.6 инчов Леново с iCore3.

Tрябва ми по-лек като кг за пътувания , защото таблетите не са ми удобни за работа.

И да не е много скъп за да не го мисля много.

Само лека кола втора употреба по финансови причини.

Тук с този избор на процесор Intel Pentium N5000, пак взимате лаптоп с таблетски/нетбук процесор с перформънс от времената 2008-2009г на core2duo. Отделно проблема е за 500лв, колко време ще изкара, защото всичко по него е кашкавалено и е пестено отвсякъде за да я напаснат до тази цена. Да не се окаже накрая че прекалено евтиното ще излезе скъпо и след 7-8 месеца пак да питате тук за друг лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.